Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Acores Lisboa

Portugalsko, Lisabon

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny
Doprava Letecká
Počasí
26 °C - Jasno
Eurovíkendy

Stravování

Snídaně formou bufetových stolů.

Ostatní

Změna programu vyhrazena.

Fakultativní služby
Panoramatický okruh Lisabonem
Během okružní jízdy se podíváte jak na starou část centra (nám. Marques de Pombal, náměstí Rossio, exteriéry hradu sv. Jiří, bohémskou čtvrť Bairro Alto, tak i do krásné čtvrti Belém, kde se nachází známý Památník mořeplavců, Belémská věž a nejkrásnější portugalský Jeronýmův klášter. Po přejezdu známého mostu 25.dubna k vyhlídce Ježíše Krista na protějším břehu Lisabonu si můžete vychutnat nádherný pohled na město. A to vše s česky hovořícím průvodcem.
Kód: S 5555A (minimální počet zájemců pro realizaci: 15).
Půldenní výlet na Cabo da Roca, Sintra, Estoril
Cabo da Roca je nejzápadnější výběžek evropského kontinentu nacházející se na 140m vysokých útesech. Sintra je bývalé letní sídelní městečko portugalských králů, které se nachází na úpatí malého pohoří Serra da Sintra. Najdete zde krásné letní paláce. Možnost navštívit buď dolní Palacio Nacional nebo horní Palacio Pena. Tento výlet je v doprovodu česky hovořícího průvodce.
Kód: S 5555B (minimální počet zájemců pro realizaci: 15).
Balíček za výhodnější cenu:
balíček A + B.
Kód: S 5555C.

Popis

Hlavní město Portugalska s nejdelším mostem Evropy a největším oceanáriem, Kompletní balíček eurovíkendu do Lisabonu. Vynikající kuchyně, krásná příroda a bouřlivý noční život. To a mnoho dalšího se zachovalo z dob, kdy byl Lisabon centrem mořeplavců z celého světa.

Poloha

Hotel nacházející se ve finanční části Lisabonu, cca 5 km od centra města. Autobusová zastávka před hotelem, restaurace a obchody cca 400 m.

Město sedmi pahorků nad řekou Tejo nabízí své kouzlo na první pohled. Je dokonalou směsicí moderního rušného velkoměsta, klidných historických uliček. Zároveň je jedním z nejstarších měst na naší planetě. Nádherné stavby z doby mořeplavců a králů, kostely, kláštery a parky vytvářejí nezaměnitelný vzhled města. Šarmu Lisabonu zkrátka nelze uniknout. Vydejte se tam s námi!

Program

1.den
Přílet do Lisabonu a následně transfer do hotelu, ubytování. Individuální program nebo možnost procházky s českým průvodcem zdarma po okolí hotelu, seznámení s městem.
2.den
Po snídani informační schůzka s delegátem. Individuální program případně možnost fakultativního panoramatického okruhu městem s českým průvodcem, kde uvidíte katedrálu Sé, čtvrť Alfama s pevností svatého Jiří, odkud jsou krásné vyhlídky na město). Odpoledne individuální program například k návštěvě jednoho z mnoha muzeí, např. Muzeum Caluste Gulbenkian (sbírky Renoiara, Rubense, Rembrandta). Neměli byste vynechat ani návštěvu výstaviště Expa s největším oceanáriem v Evropě.
3.den
Po snídani informační schůzka s delegátem. Individuální program případně možnost fakultativního půldenního výletu do Cabo da Roca, Sintry a Estorilu. Odpoledne individuální program.
4.den
Po snídaní uložení zavazadel v prostorách hotelu dle pokynů průvodce, individuální program. Po poledni transfer na letiště, odpoledne odlet do Prahy.

Ubytování

Hotel disponuje 127 pokoji, restaurací, barem a recepcí s 24 hodinových servisem. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, trezorem, telefonem, TV, radiem, WiFi, sprchou a fénem.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Portugalsko v lokalitě Lisabon nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat