Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Prodloužené víkendy v Lisabonu

Portugalsko, Lisabon

Prodloužené víkendy v Lisabonu (hlavní fotografie)

17% sleva až

Strava Dle programu, Snídaně
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Tsar Lisabon
Lisabon
Lisabon - královská sídla a výlet do Porta
Lisabon letecky
...
Cena za osobu od 12 990 Kč

Dostupných: 13 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poznávací zájezdy Eurovíkendy

Program

1. den: Odlet z Prahy do Lisabonu - portugalské metropole vystavěné na sedmi pahorcích, transfer do hotelu, nocleh.
2. den: Po snídani pěší prohlídka centra Lisabonu zahrnující čtyři hlavní náměstí Praça do Comércio, Praça dos Restauradores s obeliskem a Praça da Figueira se sochou krále Jana I. a náměstí Rossio (kdysi aréna pro býčí zápasy, vojenské přehlídky, či popravy), hlavní třídu Rua Augusta s pouličními umělci, kavárnami a elegantními obchody. Dále zaujme novogotický volně stojící 32 metrů vysoký výtah Elevador de Santa Justa, pevnost Castelo de Sao Horte (původní královské sídlo s vyhlídkami na panorama města). Odpoledne volno nebo fakultativní výlet lodí podél pobřeží města. Fakultativně večeře, nocleh v hotelu.
3. den: Po snídani volno k individuálním prohlídkám města, návštěvám muzeí, galerií či nákupům nebo fakultativně celodenní výlet do okolí portugalské metropole – Queluz (královský rokokový letohrádek, nádherné palácové zahrady). Průjezd pohořím Serra de Sintra, které nabízí příjemnou změnu oproti jinak v létě horkému a suchému podnebí zbytku země, s lesy a romanticky uspořádanými parky plnými exotických rostlin vyzařujícími až mystickou atmosféru, která v 19. století přitahovala mnoho romantiků. Ti zde nechali vystavět své paláce a dali tím vzniknout městu pohádkových paláců - Sintra, dnes na seznamu světového dědictví UNESCO. Prohlídka města, volno. Odjezd do Cabo da Roca s majákem na vrcholku 140 m vysokého impozantního útesu - nejzápadnějšího místa evropské pevniny, které bylo ve středověku považováno za konec světa. Večer návrat do Lisabonu, fakultativně večeře, nocleh v hotelu.
4. den: Po snídani okružnní jízda Lisabonem kolem nejvýznamnějších pamětihodností, individuální volno. Odpoledne transfer na letiště a odlet do Prahy. .

Ostatní

Pěší prohlídka centra Lisabonu. Výlety do okolí Lisabonu.

Popis

Lisabon | Sintra |  Cabo da Roca.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat