Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Baia Azul

Portugalsko, Madeira, Funchal

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 8 dní, 9 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Baía Azul
Cena za osobu od 17 090 Kč

Dostupných: 64 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Program

Program pobytového zájezdu Madeira - Ostrov květin: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Madeira, přílet na Madeiru, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - předposlední den: Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Poslední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Madeiry, let na trase do Prahy (Vídně). Odlety na Madeiru jsou každý den, na libovolný počet nocí!!!

Poloha

Velmi hezký 4* hotel leží cca 2,5 km od centra Funchalu a je skvělou volbou pro každý typ dovolené. Z hotelu je přímý vstup na promenádu, spousta míst v hotelu a zahradě nabízí krásné výhledy na oceán. Hotel leží nedaleko místní botanické zahrady.

Popis

K vybavení hotelu patří recepce, lobby, konferenční prostory, venkovní vyhřívaný bazén, venkovní vyhřívaný bazén pro děti, herní místnost s billiardem a stolním tenisem, čítárna, možnost připojení k internetu, restaurace, kavárna a 2 bary, hotelový shuttle service do centra města.Hotel leží u promenády směrem k moři, pláž je cca 500 m od hotelu.

Sport a zábava

Squash, sauna, health club, jacuzzi, animační programy.

Ubytování

V hotelu je celkem 215 pokojů, většina z nich má výhled na moře. Všechny pokoje mají koupelnu, telefon s přímou volbou, klimatizaci, SAT TV, fén, minibar a trezor.

Stravování

Stravování je zajištěno formou snídaně.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat