Vyhledat zájezd

Hotel Dom Pedro Baia

Portugalsko, Madeira, Machico

Strava All inclusive, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
55+ Hotel Dom Pedro Baía
Dom Pedro Baia Club
Hotel Dom Pedro Baia Club
Hotel Dom Pedro Baía
...
Počasí
19 °C - Možnost deště
19 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 17 540 Kč

Dostupných: 280 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Dovolená pro seniory Dovolená a golf

Popis

Recepce, WI-FI v lobby zdarma, výtahy, restaurace, piano bar, bar u bazénu, venkovní bazén se slanou vodou, terasa na opalování se slunečníky a dětský bazén. Hotel se nachází přímo nad zálivem s dlouhou oblázkovou a kamenitou pláží, na které je umístěné molo s možností vstupu do moře po žebřících. Na druhém konci zálivu, cca 400 metrů od hotelu je nově vybudovaná umělá písečná pláž.

Sport a zábava

Plážový volejbal, badminton, tenis, stolní tenis, vodní sporty (kajak), hodinová lekce potápění v bazénu – za poplatek, pro klienty s all inclusive zdarma. Za poplatek: kulečník, potápění. Hotel pořádá zábavné a tématické večery.

Ubytování

Standardní dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlky, jsou vybaveny koupelnou, WC, telefonem, TV-SAT a trezorem (za poplatek). Pokoje typu CLUB – mají navíc balkon, výhled na moře, minibar, vysoušeč vlasů a varnou konvici.

Poloha

Hotelový areál je vystavěný v mírném svahu v zahradě přímo nad zálivem cca 150 metrů od centra městečka Machico. Nedaleký Funchal (cca 25 kilometrů) je snadno dosažitelný veřejnou autobusovou dopravou.

Stravování

Stravování formou all inclusive zahrnující plnou penzi formou bufetu, lehké občerstvení od 11:00 do 11:30 a od 17:00 do 18:00 hod., nealkoholické a alkoholické nápoje domácí výroby, zmrzlinu od 16:00 do 17:00 hod.

Ostatní

- výhodná poloha - možnost all inclusive - velká pláž.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat