Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Enotel Lido

Portugalsko, Madeira, Funchal

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Enotel Lido
Hotel Enotel Lido Madeira
Počasí
22 °C - Možnost deště
22 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 25 790 Kč

Dostupných: 171 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Ubytování

Klimatizace, koulena s WC, fén, televize, telefon, připojení k internetu za poplatek, trezor za poplatek, balkon.

Stravování

All inclusive.

Program

Program pobytového zájezdu Madeira - Ostrov květin: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Madeira, přílet na Madeiru, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - předposlední den: Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Poslední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Madeiry, let na trase do Prahy (Vídně). Odlety na Madeiru jsou každý den, na libovolný počet nocí!!!

Poloha

Hotel Enotel Lido leží na malém skalisku u moře od centra města Funchal je hotel vzdálen cca 3 km. Dopravu mezi hotelem a městem zajišťuje MHD několikrát denně. Do centra města je možné taktéž dojít po promenádě. Transfer z mezinárodního letiště trvá cca 30 minut jízdy.

Popis

Recepce, 3 restaurace, 2 bary, venkovní bazén, krytý bazén, dětský bazén, společenská místnost, hlídaní dětí na vyžádání za poplatek, internetový koutek, lékař na telefonu, lázně, masáže, vířivka, obchůdek se suvenýry, bankomat, konferenční místnosti. Skalnatá pod hotelem, kamenito-písčitá pláž je vzdálena cca 5 minut jízdy od hotelu.

Sport a zábava

Posilovna, tenis, stolní tenis, squash, šipky, biliár. Možnost golfu na hřištích Palheiro Golf (cca 15 km) nebo Santo da Serra Golf (cca 35 km).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat