Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Estalagem Eira Do Serrado

Portugalsko, Madeira, Funchal

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní
Doprava Letecká
Počasí
21 °C - Možnost deště
21 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 16 790 Kč

Dostupných: 126 zájezdů Zobrazit zájezdy

Program

Program pobytového zájezdu Madeira - Ostrov květin: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Madeira, přílet na Madeiru, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - předposlední den: Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Poslední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Madeiry, let na trase do Prahy (Vídně). Odlety na Madeiru jsou každý den, na libovolný počet nocí!!!

Poloha

Obklopen dramatickou krajinou, Hotel Eira do Serrado Vás ohromí krásou fascinujících hor a dech beroucími výhledy. Tento hotel je perfektní místo pro nezapomenutelnou dovolenou na Madeiře. Eira do Serrado byl postaven roku 2001, jedná se tedy o moderní a poměrně nový hotel. Je vzdálen cca 12 km jízdy od Funchalu a taktéž od pláží.

Popis

Recepce, vnitřní vyhřívaný bazén, restaurace, bar, posilovna, whirpool, spa, sauna, hrací místnost, lounge, konferenční místnost.

Sport a zábava

Biliard, fitness, spa, výlety.

Ubytování

Hotel nabízí 26 pokojů, které jsou vhodné nejen na odpočinek po náročné túře. Všechny pokoje jsou vybaveny soukromým balkónem s výhledem na údolí a vesnici Curral das Freiras, televizí, centrálním vytápěním, koupelnou s fénem, trezorem (za příplatek), telefonem.

Stravování

Snídaně formou bufetu, či polopenze.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat