Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Pestana Carlton

Portugalsko, Madeira, Funchal

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Pestana Carlton Madeira
Hotel Pestana Carlton Madeira Ocean Resort
Počasí
20 °C - Možnost deště
20 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 14 890 Kč

Dostupných: 158 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená Dovolená a golf

Popis

Recepce, 4 restaurace, 3 bary, 2 bazény ze slanou vodou, 1 vnitřní bazén, sauna, jacuzzi, salon krásy, masáže, lázně, kadeřník, hrací místnost, obchůdky, čítárna,. Pláž se nachází pod útesem, na kterém hotel stojí.

Sport a zábava

Občasné animační programy, tenis, stolní tenis, biliár, minigolf, horská kola, velké šachy, windsurfing, potápění, vodní lyže, parasailing. Příplatek k ceně zájezdu v termínu svátků a speciálních událostí v zemi pobytu rádi na požádání sdělíme.

Ubytování

Klimatizace, koupelna s WC, fén, TV, telefon, varná konvice, trezor za poplatek, připojení k internetu za poplatek, balkon nebo terasa.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře za příplatek servírované.

Program

Program pobytového zájezdu Madeira - Ostrov květin: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Madeira, přílet na Madeiru, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - předposlední den: Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Poslední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Madeiry, let na trase do Prahy (Vídně). Odlety na Madeiru jsou každý den, na libovolný počet nocí!!!

Poloha

Pěkný hotelový komplex se nachází cca 10 minut chůze od centra Funchalu, Hotel leží na útesu, díky čemuž je z hotelu nádherný výhled na město a moře. Hotel je vzdálen cca 20 km od mezinárodního letiště ve Funchalu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat