Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Pestana Promenade

Portugalsko, Madeira, Funchal

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 10 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Pestana Promenade Premium Ocean & Spa Resort

Popis

Nový moderní hotel s rozlehlým komplexem bazénů, skvělou polohou, širokou nabídkou služeb a ochotným personálem. Hostů je k dispozici vstupní hala s recepcí a výtahem, celkem 4 restaurace, 3 bary, dále kadeřnictví, obchod se suvenýry, knihovna, herna, konferenční sál, nechybí relaxační wellness centrum s vnitřním bazénem, vířivkou, parní lázní, saunou aj., fitness centrum. Venkovní areál tvoří komplex bazénů s mořskou vodou, sluneční terasy s lehátky a slunečníky zdarma, zahrada. WiFi připojení ve společných prostorách zdarma, parkování v objektu taktéž. Hotel nepravidelně pořádá zábavné večery. .

Poloha

Pláž 150 m od hotelu centrum města 2,5 km transfer cca 30 min.
Hotel Pestana Promenade leží v západní části Funchalu, na známé přímořské promenádě Lido a cca 2,5 km od centra města. Z hotelu je přímý vstup na Lido promenádu, která se napojuje tunelem na pláž Praia Formosa. Lido promenáda vede podél moře a turistům, kromě příjemné procházky, nabízí i řadu možností nákupů, posezení v restauraci či kavárně. Transfer z letiště trvá cca 30 min. V okolí hotelu se nachází množství restaurací, barů, vnějších přímořských kaváren a vstup do moře pro veřejnost.

Ubytování

Elegantní a prostorné pokoje s částečným nebo přímým výhledem na moře (dvoulůžko nebo 2 samostatná lůžka) mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou a vysoušečem vlasů, klimatizaci, SAT-TV, rádio, telefon, minibar, trezor (za příplatek), balkon nebo terasu.
Pokoje pro 2 osoby mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou a vysoušečem vlasů, klimatizaci, SAT-TV, rádio, telefon, minibar, trezor (za příplatek), balkon nebo terasu s přímým výhledem na moře.
Pokoj pro 2 osoby mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou a vysoušečem vlasů, klimatizaci, SAT-TV, rádio, telefon, minibar, trezor (za příplatek), balkon nebo terasu (výhled do vnitrozemí nebo boční výhled na moře)..

Stravování

Snídaně-formou bohatého bufetu, možnost dokoupení polopenze (večeře formou bufetu).

Sport a zábava

Hotel.

Ostatní

Wellness centrum možnost stravování v hotelu skvěůá poloha hotelu.
Výhled z hotelové terasy.
Hotel vysokých kvalit, velmi elegantně zařízený, s výtečnou polohou přímo u promenády. Je vhodý i pro náročné klienty.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Portugalsko v lokalitě Madeira nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat