Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Residencial Colombo

Portugalsko, Madeira, Funchal

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní
Doprava Letecká , Vlastní
Další názvy
Hotel Colombo
Počasí
20 °C - Možnost deště
20 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 10 590 Kč

Dostupných: 645 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Program

Program pobytového zájezdu Madeira - Ostrov květin: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Madeira, přílet na Madeiru, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - předposlední den: Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Poslední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Madeiry, let na trase do Prahy (Vídně). Odlety na Madeiru jsou každý den, na libovolný počet nocí!!!

Poloha

Tento hotel je umístěný v srdci historické a obchodní čtvrti města, vedle parku, obchodních center, autobusových zastávek, a 10 minut pěšky od přístavu. Hotel Residencial Colombo Vám nabízí snadný přístup do hlavních turistických atrakcí ostrova.

Popis

24 hodinová recepce, výtah. Hotel nabízí WiFi připojení zdarma. Hosté mohou využít půjčovny aut. Hotel se skládá ze 3 budov a má kapacitu 60 pokojů.

Sport a zábava

Tento hotel nabízí také možnost jít na střechu budovy, odkud je nádherný výhled, můžete se zde opalovat nebo si vychutnat romantické noci a velmi dobrý výhled na ohňostroj na Nový Rok.

Ubytování

K dispozici jsou jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje, třílůžkové pokoje i čtyřlůžkové pokoje. Pokoje se denně uklízí. Hosté mohou využít prádelny. Všechny pokoje jsou se soukromými koupelnami.

Stravování

Tento hotel nabízí jen kontinentální snídaně.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat