Vyhledat zájezd

Fly And Sleep - Porto - Hotel Tryp Porto Centro

Portugalsko, Porto

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Tryp Porto Centro
Počasí
19 °C - Oblačno

Eurovíkendy

Stravování

Snídaně.

Popis

Hotel se nachází v centru města Porto a je vzdálen 6 minut chůze od obchodů na Rua de Santa Catarina. Nabízí klimatizované pokoje se satelitní TV a má vlastní restauraci. Tryp Porto Centro Hotel má pokoje s parketovými podlahami a moderním dřevěným nábytkem. Pokoje jsou vybaveny satelitní TV a minibarem a mají koupelnu, kde je připraven fén. V některých pokojích je eliptický trenažer. Hotel Tryp nabízí také služby praní a žehlení prádla. Personál 24hodinové recepce vám rád pomůže s pronájmem auta a poskytne informace ohledně místních zajímavostí. Ve společných prostorách funguje bezplatné Wi-Fi.

Poloha

Portugalsko - Porto. Porto je se svým čtvrt milionem obyvatel (s aglomerací má dokonce 1,75 milionu obyvatel) druhým největším městem Portugalska a důležitým přístavem, nacházejícím se v ústí řeky Douro. K nejkrásnějším částem města patří starobylá nábřežní čtvrť Ribeira, která byla zařazena na seznam Světového dědictví UNESCO. Kromě této části města je v centru jen málo skutečných památek. Za zhlédnutí stojí věž Clérigos, katedrála Sé či most Ludvíka I. Byl by hřích navštívit Porto a neochutnat světoznámé víno, které se vyrábí ve Vile Nova de Gaia a patří k hlavním vývozním artiklům Portugalska. Snadné cestování po městě zajišťuje metro, které vede až k letišti, nacházejícím se několik kilometrů severně od města.
 Hotel Tryp Porto Centro je vzdálen 550 metrů od stanice metra Marques a 5 minut chůze od několika restaurací, kde se podávají jídla tradiční portugalské kuchyně.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Portugalsko v lokalitě Porto nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat