Vyhledat zájezd

Vitalhotel Gosau

Rakousko, Horní Rakousko, Dachstein - West / Lammertal

Ubytování Hotel
Počasí
6 °C - Déšť
6 °C - Déšť
Cena za osobu od 4 129 Kč

Dostupných: 152 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Hotel leží na okraji Gosau, 400 m od centra. Hotel leží 75 km od Slalzburgu, 25 km od Bad Ischlu, 6 km od Russbachu, kde je vodní svět, 15 km od Hallstätter See. V blízkosti hotelu jsou obchody, restaurace, autobusová zastávka.
Příjemný hotel nabízející welless služby, animační program pro děti a all inclusive.

Popis

Děti: Profesionální služba na hlídání dětí ve věku 3-12 let, 6 dní v týdnu (květen-říjen), několikrát v týdnu dětský večer s večerním promítáním pro děti nebo diskotékou, dětská herna.
Vital hotel má halu s recepcí, restauraci, hotelový bar, výtah, biliár, stolní tenis, mini bazén, lehátka a slunečníky zdarma, saunu a fitness. V závislosti na počasí hotel pořádá lukostřelbu, cyklo-výlety do hor a pěší výlety s průvodcem.

Sport a zábava

Zdarma: wellness služby v hotelu, 1 hodina tenisu/ při týdenním pobytu v tenisové hale, fitness, 1x týdně večer s hudbou a tancem. Za poplatek: krytý bazén v Gosau se saunou a soláriem, masáže a solárium v hotelu, půjčovna horských kol, půjčovna holí pro Nording walking.

Ubytování

Prostorné dvoulůžkové pokoje, koupelna/WC, vysoušeč vlasů, minibar, televize, trezor. Superior - koupelna/WC, vysoušeč vlasů, trezor, minibar, lůžko pro 2 osoby a rozkládací pohovka, některé pokoje jsou s balkonem. Rodinný pokoj má 2 ložnice. Maximální obsazenost: dvoulůžkový pokoj standard: 2 dospělí + 1 dítě, superior: 2 dospělí + 2 děti, rodinný pokoj: až 4 dospělí + dětská postýlka. Dospělá osoba na přistýlce - pouze v rodinném pokoji.

Stravování

All inclusive – snídaně formou bufetu (8:00-10:00), wellcome drink v rámci seznámení se s hotelem, polední občerstvení nebo obědový balíček (12:00-14:00), káva, čaj, koláč 15:00-16:00, večeře 3 chodové menu, salátový a desertový bufet, ovocný koš, nápoje během dne (10:00-21:00) pivo, rozlévané víno, limonády, šťávy, při týdenním pobytu 1x barbecue (za pěkného počasí).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat