Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Nejslavnější Metropole na Dunaji - Bratislava, Budapešť a Vídeň

Rakousko, Kombinace destinací

Strava Snídaně
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 3 dny
Doprava Autobusová
Poznávací zájezdy

Ostatní

- návštěva třech metropolí na Dunaji - ubytování v pěkném **** hotelu v Bratislavě.
Fakultativní služby: příplatek za jednolůžkový pokoj 1590 Kč
příplatek za přední místa v autokaru (řady 2-4) 250 Kč
příplatek za 2 večeře 640 KčInformace: Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 35 osob. Změna programu dle aktuální situace vyhrazena.

Program

1.den: Odjezd (05:30) z Prahy do
Bratislavy. Po úvodním autokarovém okruhu městem, se zastávkou u hradu Děvína a na Bratislavském hradě se nám nabízí při volnu ve městě možnost individuální prohlídky historického centra, kde jistě nevynecháme korunovační kostel Sv. Michala, Pálfivo palác, Michalskou bránu, Slovenské divadlo či slavný Primocionální palác, zajímavý chrám, kde byli v dobách turecké hrozby korunovace. Při dobrých časových možnostech můžeme zkusit i posezení v panoramatické kavárně na vrcholu pilíře Mostu Slovenského národního povstání. Ubytování v Bratislavě. Fakultativní večeře v centru města. Fakultativní večeře. Nocleh.
2.den: Po snídani odjezd do
Budapešti, kde se během autokarového okruhu zastavíme na Gelertově vrchu, dále uvidíme Budatínský chrám a Rybářskou baštu a podle možností uděláme zastávku i u monumentální budovy Parlamentu. Během volna se s městem jistě seznámíme lépe, ale za úvahu stojí i návštěva zdejších termálních lázní. V podvečer návrat na ubytování do Bratislavy. Fakultativní večeře. Nocleh.
3.den: Po snídani pojedeme do přístavu (jízdné cca. 20 EUR není v ceně zájezdu), odkud pokračujeme lodí do hlavního města starého dobrého mocnářství
Vídně. Poplujeme krajinou s množstvím biotopů přes národní park Donau-Auen. Po příjezdu následuje krátký informativní autokarový okruh po známém Ringu, z něhož spatříme řadu zajímavých památek. Následuje individuální program, který můžete věnovat nákupům v kombinaci s návštěvou památek v centru města, mezi kterými by rozhodně neměl chybět dóm sv. Štěpána či reprezentační komnaty Hofburgu. V další části dne můžete navštívit například zámek Schönbrunn. V pozdních odpoledních hodinách odjezd zpět do ČR. Dojezd v pozdních večerních hodinách do Prahy. (23:00)

Doprava

Bratislava - Budapešť - Vídeň Nástupní místa autokaru: Plzeň, Beroun (dálnice), Praha, Jihlava, Brno.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Rakousko v lokalitě Kombinace destinací nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat