Vyhledat zájezd

Hotel Kaiser Franz Josef

Rakousko, Korutany, Bad Kleinkirchheim

Poloha

Hotel na klidném místě nad jezerem Milstätter See. WiFi připojení v celém hotelu zdarma. klidná, nad centrem města, s překrásným výhledem na jezero, které je vzdáleno cca 200 m.

Popis

komfortní hotel s restaurací, lobby barem. WiFi připojení v celém hotelu zdarma.

Sport a zábava

stolní tenis. Za poplatek: 18 jamkové golfové hřiště vzdáleno cca 1 km. bazén s protiproudem a vířivou tryskou, parní lázeň a sauna.

Ubytování

pokoje (A1A): jednolůžkové pokoje bez možnosti přistýlky. Pokoje (A2A): dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, rádiem, telefonem, sat. TV, minibarem, trezorem, většina pokojů s balkonem. Rodinné pokoje (A2B): 2 samostatné pokoje pro až 4 osoby, výhled do zahrady, vybavení jako A2A. Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

snídaně nebo polopenze: snídaně formou bufetových stolů. Při rezervaci polopenze navíc k večeři menu o 5 chodech (výběr z hlavních chodů), některé dny formou tematického bufetového stolu.

Ostatní

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: cca 2,25 € den/osoba od 16 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc, 9.7.-12.9. denně/3 noci, 13.9.-17.9. denně/5 nocí.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Rakousko v lokalitě Korutany nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat