Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Family & Sporthotel Kärntnerhof

Rakousko, Korutany, Bad Kleinkirchheim

Ubytování Hotel
Počasí
21 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 3 196 Kč

Dostupných: 1 682 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

Snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetových stolů, pozdní snídaně do 10.30 h. Při rezervaci polopenze navíc polední snack se salátovým a polévkovým bufetem. 14.00-17.00 h. koláč. K večeři menu o 5 chodech se salátovým bufetem a 1x týdně speciální bufet. 7.30-19.00 h. čajový a džusový bar. Vodní a džusová fontána 8.00-21.00 h.

Ostatní

Ideální pro pěší turistiku a cykloturistiku WiFi připojení v hotelu zdarma .
Ideální pro pěší turistiku a cykloturistiku. WiFi připojení v hotelu zdarma.
Info: Parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: cca 12 €/den; lázeňská taxa: cca 3,10 €/den/osoba, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc, 28.7.-17.8. denně/4 noci.
GPS: 46.812149,13.782922.

Poloha

Klidná, hotel obklopen parkem s hřištěm. Centrum města s oblíbenými lázněmi Therme St. Kathrein vzdáleny 5 min. chůzí.

Popis

.hotel s 58 pokoji s recepcí, výtahem, jizbou, restaurací se zimní zahradou, barem, kavárnou, letní terasou, louka s lehátky. WiFi v celém hotelu zdarma. Dětský svět s velkým hřištěm, stolní tenis, výbava pro nejmenší na vyžádání. Dětská postýlka na vyžádání v CK, (v A2S není možná). .

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A2A): jsou vybavené kab. TV, rádiem, sprchou nebo vanou, WC, balkonem.Dvoulůžkové pokoje (A2B): stejné vybavení jako A2A, prostornější.Rodinné pokoje (A2C): cca 45 m2, obývací pokoj s dvoulůžkovou postelí, pro děti rozkládací palanda. Jinak vybavení jako A2A.Rodinné apartmány (A2D): cca 55 m2, oddělená obývací část a místnost na spaní, vybavení jako A2A.Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi, bez balkonu. .

Sport a zábava

Zdarma: fitness, tenisové hřiště. Za poplatek: zapůjčení kol a elektrokol. . Zdarma: krytý bazén, sauna, parní lázeň a vířivka. Za poplatek: solárium a masáže.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat