Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmánový dům Buchacher

Rakousko, Korutany, Nassfeld - Hermagor

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
3 °C - Oblačno
3 °C - Oblačno
Cena za osobu od 475 Kč

Dostupných: 96 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

TV sat., trouba (kromě mono 2), mikrovlnka, kávovar, rychlovarná konvice, zpravidla wi-fi připojení k internetu

  • kvalitní ubytování s prostornými a udržovanými apartmány od typu mono až po největší quadrilo
  • výhodné ceny za apartmánové ubytování v oblíbeném korutanském středisku
  • větší počet bytů umožňující ubytování i středně velkým skupinám
  • možnost dokoupení Kärnten card v Kč za zvýhodněnou cenu
  • rodinná atmosféra a přívětiví a vstřícní majitelé
  • speciální akce "7 za 6" po celou sezónu
  • větší vzdálenost od koupaliště či jezera a chybějící relaxační zázemí

Doplňující informace: *služby za příplatek.

Popis

Malá recepce, společenská místnost s TV, wi-fi připojení k internetu, úschovna jízdních kol, prostor pro úschovu zavazadel včetně sprchy a toalety k využití v příjezdový a odjezdový den, vyhrazené parkoviště.

Sport a zábava

Stolní tenis, stolní fotbal, šipky.

Ubytování

Bilo 4/5 typ B: 45 m² - 1 ložnice s manželskou postelí a případně přistýlkou pro 1 osobu, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, samostatná kuchyň, sociální zařízení, terasa se vstupem na zahradu.

Mono 2: 25 m² - obývací pokoj s rozkládacím gaučem (šíře 160 cm) pro 2 osoby, předsíň s kuchyňským koutem, sociální zařízení, balkon.

Bilo 4 typ A: 45 m² - 1 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, samostatná kuchyň či kuchyňský kout v rámci přesíně, sociální zařízení, balkon v rámci společné terasy až pro 3 apartmány; jeden byt se samostatným vchodem z boční strany terasy.

Bilo 4 typ B: 45 m² - 1 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, předsíň s kuchyňským koutem, sociální zařízení, 2x balkon.

Trilo 6 typ A: 55 m² - 1 ložnice s manželskou postelí, 1 průchozí ložnice s palandou, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, samostatná kuchyň, sociální zařízení s vanou, terasa se vstupem na zahradu.

Trilo 6/7/8 typ B: 60 m² - 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice s manželskou postelí a 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 1 až 2 osoby, samostatná kuchyň, sociální zařízení.

Quadrilo 8 typ B: 85 m² - 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, malá ložnice s palandou (délka 180 cm), obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, samostatná kuchyň, sociální zařízení se sprchou a vanou, samostatné WC, balkon v rámci společné terasy až pro 3 apartmány.Základní popis pokojů:
pokoj 1 - pokoj s 1 samostatným lůžkem, sociální zařízení zpravidla se sprchou
pokoj 2 - pokoj s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení zpravidla se sprchou
pokoj 3 - pokoj s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem či se 3 samostatnými lůžky, sociální zařízení zpravidla se sprchou
pokoj 4 - pokoj se 2 manželskými postelemi či s manželskou postelí a 2 samostatnými lůžky či se 4 samostatnými lůžky,sociální zařízení zpravidla se sprchou TV sat., trouba (kromě mono 2), mikrovlnka, kávovar, rychlovarná konvice, zpravidla wi-fi připojení k internetu.

Stravování

Bez stravy.

Poloha

Rattendorf, centrum - 0 m, přírodní koupaliště Radnig - 14 km, jezero Pressengersee - 16,3 km, jezero Weißensee - 34 km, lanovka Millenium - Express - 2,7 km, Hermagor - 11 km, Villach - 55 km.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat