Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Gartnerkofel

Rakousko, Korutany, Nassfeld - Hermagor

Ubytování Hotel
Počasí
21 °C - Jasno
21 °C - Jasno

Poloha

Idylická poloha v klidném prostředí. Lanovka Gartnerkofelbahn cca 1400 m, jezero Presseggersee cca 20 km.

Popis

120 pokojů, přijímací hala s recepcí, společenská místnost, několik restaurací s panoramatickým výhledem, bar, kavárna. Pračka a sušička (za poplatek). WiFi v celém hotelu zdarma. Hlídání dětí od 4 let, 6x týdně, 9.00-21.00 h. včetně obědu a nápoje, dětská herna, rozsáhlé hřiště se 2 skákacími hrady, trampolínou, indiánský stan, skluzavky, místnost pro mladistvé. Rodinný program hotelu Gartnerkofel (21.5.-8.10.): denně vstup do zábavního parku u Presserggersee s pláží, vodními skluzavkami, dětským světem, lehátky a slunečníky (park zavírá 22.9.), za špatného počasí program pro děti (v budově lyžařské školy), přenocování v přírodě (spaní pod širým nebem, snídaně za východu slunce, návrat do hotelu v 9.00 h.), možnost zasazení stromu do lesa, 1x týdně využití šlapadel, 1x týdně túra za úsvitem slunce, 1x za pobyt využití letní bobové dráhy Pendolino, 1x týdně návštěva horské boudy, sýrárny a minizoo, 2x týdně jízda na ponících a mnoho dalšího.

Sport a zábava

Zdarma: 2x venkovní stolní tenis, zapůjčení kol dle dostupnosti, fitness s novými nástroji, 1x týdně korutanský večer, večer s tancem, kasinem a karaoke. Vlastní sportovní program Gartnerkofel: využití hřiště na plážový volejbal (v zábavním parku), 1x týdně venkovní aktivity jako je Flying Fox, lezení v lanovém parku pod vedením (4-5 hod.), 1x týdně lukostřelba, 1x týdně fotbalový turnaj (min. 12 osob), 2x týdně průvodcovaná túra na horských kolech a 2x týdně nordic walking, 1 hod./pobyt tenisu v zábavním parku, rafting pro rodiny, aj. Zdarma: 3 wellness zóny (1780 m2) a Chill-Out zóna (380 m2). Krytý bazén (12 x 6 m) s protiproudem, přístupem na louku s lehátky, venkovní vířivkou, venkovním bazénem (8 x 4 m). Family Spa je vhodné i pro děti v doprovodu rodičů: 2 odpočívárny, infračervená kabina, finská sauna, parní lázeň, senná sauna, Kneippovy bazénky, relaxační sprchy. Kristall Spa (od 16 let): jeskynní sauna, bylinná sauna a další různé sauny, ledová jeskyně, terasa a různé odpočívárny. Chill-Out zóna (od 16 let): na střešní terase s panoramatickým výhledem, vířivka, lehátka, parní lázně a infračervená kabina. K dispozici jsou různé čaje a ovoce. Solárium zdarma. Za poplatek: různé kosmetické procedury a masáže. Wellness poukázka pro plně platící osoby v hodnotě 10 € na masáže a kosmetické procedury.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A2B/A3B): s možností 1 přistýlky (rozkládací pohovka), cca 25 m2, jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, fénem, telefonem, sat. TV, trezorem, některé pokoje s balkonem. Jednolůžkové pokoje (A1A): s možností 1 přistýlky, cca 19 m2, vybavení jako A2B. Rodinné pokoje (A2F): dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (rozkládací pohovka a přistýlka), cca 35-38 m2, vybavení jako A2B. Rodinné pokoje (A2E/A3E/A4E/A5E): dvoupokojový apartmán pro 2-5 osob, cca 43 m2, pokoj s dvoulůžkovou postelí a pohovkou nebo přistýlkou a samostatný pokoj s patrovou postelí, vybavení jako A2B. B2A ve vedlejší budově, cca 20 m2, navíc balkon.Rodinné pokoje (B2A/B3A/B4A/B5A): cca 43 m2, dvoulůžková ložnice, ložnice s palandou nebo pohovkou, 2x TV, některé s balkonem, jinak vybavení jako A2B. Rodinné pokoje (B2B/B3B/B4B/B5B): cca 45 m2, dvoulůžková ložnice s pohovkou nebo palandou, oddělená ložnice, 2x TV, některé s balkonem, jinak vybavení jako A2B. Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi, cca 20 m2.

Stravování

Plná penze. Snídaně formou bufetových stolů (7.30-10.30 h.), oběd formou bufetových stolů (12.30-16.00 h.), k večeři výběr z menu o 5 chodech, nebo tematické bufetové stoly. 14.30-16.00 h. zákusky a zmrzlina. 24 h. nealkoholické nápoje (cola, fanta, sprite, džusy, Almdudler, minerální voda, kakao, čaj, kávové speciality, aj), navíc během obědů a večeří stolní víno (červené/bílé) a točené pivo. Na výlety je možné sestavit obědový balíček u snídaně.

Ostatní

Rozsáhlá nabídka sportovních a zábavních aktivit. Bonusová karta Nassfeld+ Card zdarma.
Info: parkování: parkoviště nebo garáž zdarma (dle dostupnosti); domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: cca 2,50 € den/osoba od 17 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc.
GPS: 46.564266, 13.272025.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Rakousko v lokalitě Korutany nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat