Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Thermenhotel Bleibergerhof Hb1 Premium

Rakousko, Korutany, Nassfeld - Hermagor

Ubytování Hotel
Počasí
8 °C - Déšť
8 °C - Déšť

Sport a zábava

Zdarma: 100 m2 fitness centrum (aerobic, jóga, program pro aktivní, průvodcované túry, aj.). Za poplatek: zapůjčení kol. Zdarma: Bleibergerhof SPA o rozloze 2500 m2 s krytým bazénem, přírodním koupalištěm, venkovním bazénem, finskou saunou, bylinnou saunou, parní lázní, infračervenou kabinou, relaxační sprchou, odpočívárnou. Za poplatek: kosmetické procedury, masáže, solárium, soukromá SPA s vířivkou, saunou a parní lázní.

Ostatní

Wellness zóna o rozloze 2500 m2. Velké množství volnočasových aktivit.
Info: parkování: parkoviště zdarma; d omácí zvíře: cca 15 €/den; l ázeňská taxa: cca 2 € den/osoba od 16 let, platba na místě; p říjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc.
GPS: 46.626495, 13.672319.

Poloha

Idylická a klidná, centrum lázeňského městečka Bad Bleiberg cca 500 m. Villach cca 25 km.

Popis

Hotel se 108 pokoji, 4 restauracemi, barem, letní terasou, bistrem ve wellness zóně, výtahy, přírodním koupalištěm, rozsáhlou udržovanou zahradou s lehátky a slunečníky. WiFi zdarma.

Ubytování

Dvoulůžkové/jednolůžkové pokoje (/A1KA2K/A2I/A2G): A2K cca 24 m2, A2I cca 28 m2, A2G cca 37 m2, pokoje disponují telefonem, TV, trezorem, minibarem, fénem, vanou nebo sprchou, samostatným WC, balkonem. Junior suite (A2L/A3L/A4L): cca 45 m2, pro 2-4 osoby, navíc pohovka ke spaní, vana a sprcha, jinak vybavení jako A2I. Rodinné suite (A2H/A3H/A4H): pro 2-4 osoby, 2 dvoulůžkové pokoje, vybavení jako A2K.

Stravování

Polopenze. Snídaně formou bufetu s korutanským koutkem a koutkem pro alergiky, malý obědový bufet, k večeři výběr z menu o 5 chodech nebo formou bufetu, saláty formou bufetu. Ve 4 restaurací jsou připravovány kulinářské speciality.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Rakousko v lokalitě Korutany nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat