Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Karawankenhof

Rakousko, Korutany, Villachské Alpy

Ubytování Hotel
Počasí
0 °C - Oblačno
0 °C - Oblačno

Ubytování

Hotelové pokoje s příslušenstvím, plochá TV-SAT, rádio, bezdrátový W-LAN, mini-bar, telefon, trezor. Dětská postýlka na vyžádání bezplatně. Pokoje 2lůžkové (cca 26 m²): obvykle výhled z balkonu na lázeňské Kärnten Therme a nebo park. Pokoj s manželským dvoulůžkem a s pohovkou rozložitelnou na dětskou postel pro max. 1 dítě do 13,99 let. Pokoje 2lůžkové propojené, se spojovacími dveřmi (cca 2x26 m²): vhodné pro rodinu, podobné 2lůžkovému pokoji. Pokoje dvoulůžkové se spojovacími dveřmi pro 2 dospělé a 2 děti ve věku 4-13,99 let. Tyto propojené pokoje (double room connecting) jsou za stejnou cenu jako pokoje 2lůžkové (double room). Pokoje rodinné pro rodiče a děti od 4 let (cca 47 m²): obývací pokoj s dvoulůžkem, ložnice se dvěma oddělenými lůžky. Rodinné pokoje Deluxe (cca 63 m²): oddělená ložnice s dvoulůžkem, obývací pokoj s posezením, ložnice se 2 lůžky. Pokoj typu Suite (cca 56 m²): prostorný obývací pokoj s dvoulůžkem, balkón. Max. 1 dítě do 13,99 na přistýlce nebo v dětské postýlce, pro dětskou cenu nutné min. 2 platící dosp. osoby. Dětská postýlka na vyžádání nebo si klient může přivést s sebou postýlku vlastní.

Check-in: od 15 hod., Check-out: do 12 hod.

Popis

Moderní designový nekuřácký hotel s přímým vstupem do nedávno otevřených termálních lázní KärntenTherme Spa. V hotelu konferenční místnost, parkování v garáži na vyžádání za poplatek, bezplatné parkování u hotelu. Hotel propojený chodbou s termálními lázněmi, proto hoteloví hosté chodí z hotelu do lázní v županech. Moderní hotelová wellness zóna (krytý i venkovní termální bazén s tryskami, bazének pro děti, zábavný Monsoon Rain (monzunový déšť), sauny, parní lázeň, 2 skluzavky, řeka, jeskyně se světelnými efekty, venkovní vodní plocha pro zábavu ve vodě). V tomto novém designovém hotelu je recepce, salónek, bar, restaurace, pro děti Croco Club, internet W-LAN bezplatně. Vstup do bazénu s termálním pramenem - v ranních hodinách v čase 7-8 hod. mají vstup povoleni pouze hoteloví hosté, což je záruka poklidného koupání a zážitku z termální vody!

Přlibližně pouze 200 m od hotelu je k dispozici golfový tréningový areál, kde lze využít driving range, plochu pro putting a chipping. Nejbližší golfové hřiště s názvem Alpe-Adria Golf Schloss Finkenstein je odtud vzdáleno pouhých cca 5 km. Skiareál Gerlitzen cca 20 min. jízdy autem.

Poloha

Hotel najdeme na rozhraní 3 evropských států - Itálie, Rakousko a Slovinsko. Moderní termální lázně a wellness centrum v jižním Rakousku se nachází jen cca 10 km od hranic s Itálií a Slovinskem. Lázně Warmbad Villach jsou vzdáleny pouze cca 2 km od historického centra městečka Villach.
Z Prahy cca 530 km, z Brna cca 460 km.

Stravování

Rozšířená polopenze (snídaně bufet, lehký oběd (např. polévka, saláty, hl. chod maso, nebo např. ryba, vegetariánská varianta, dezerty), večeře 4 chodové menu nebo tématické večeře formou bufetu). V hotelové restauraci k dispozici strava pro děti. Na vyžádání strava vegetariánská, bezlepková (gluten-free), bezlaktózová (lactose-free).

Rozšířená polopenze (snídaně bufet, lehký oběd (např. polévka, saláty, hl. chod maso, nebo např. ryba, vegetariánská varianta, dezerty), večeře 4 chodové menu nebo tématické večeře formou bufetu). V hotelové restauraci k dispozici strava pro děti. Na vyžádání strava vegetariánská, bezlepková (gluten-free), bezlaktózová (lactose-free).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Rakousko v lokalitě Korutany nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat