Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Neutor

Rakousko, Salzburg

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny
Doprava Vlastní
Počasí
1 °C - Sněžení
1 °C - Sněžení
Cena za osobu od 3 390 Kč

Dostupných: 16 zájezdů Zobrazit zájezdy

Eurovíkendy

Poloha

Hotel leží 1 stanici autobusem od historického centra Salcburku. V blízkosti hotelu je hlavní nádraží. Salcburk je městem umělců a tento hotel se nabízí jako pohodlný výchozí bod na cestě za uměním. Salzburg nabízí také živý noční ruch s množstvím diskoték a barů, možnost koupání v blízkém vodním světě Paracelsus – SPA & wellenss. Bad Ischl je 55 km, Seekirchen 15 km a Fuschl am See 24 km.

Popis

Děti: Dětská postýlka na vyžádání zdarma.
Hotel se skládá ze 2 budov, které se nachází přímo proti sobě, hotel je kombinací moderní architektury a rodinné atmosféry. Vkusně zařízená kavárna s občerstvením od 9.00-23.00, vynikající káva a zákusky. Parkování za poplatek je možné v garážích v Mönchsbergu, přímo naproti hotelu. Krátkodobé parkování sloužící k vyložení zavazadel, je možné přímo u hotelu, Wi-Fi připojení v hotelu.

Ubytování

Moderní dvoulůžkové pokoje, koupelna/WC, trezor, telefon, rádio, kabelová televize.MAXIMÁLNÍ OBSAZENOST: 2 dospělí + 1 dítě (dítě zdarma je pouze pro děti ve věku 0-12 let s rodiči na společném lůžku, jinak platí cena za osobu na přistýlce)Hotel má několik variant pokojů - standard, superion (za poplatek), superios s balkonem (za poplatek).

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Ostatní

Hotel v srdci Salcburku, výhodná pozice na cestě za uměním.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat