Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Bärenhof

Rakousko, Salzbursko, Gasteinertal - Grossarltal

Ubytování Hotel
Počasí
8 °C - Zataženo
8 °C - Zataženo
Cena za osobu od 9 048 Kč

Dostupných: 62 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj, sprcha/WC, P PLUS:
• prostorné pokoje se satelitní TV
• u některých je i balkon nebo terasa
Dvoulůžkový pokoj, sprcha/WC (výhodný tip), P PLUS:
• prostorné pokoje se satelitní TV
• u některých je i balkon nebo terasa
Dvoulůžkový pokoj/2x přist., sprcha/WC, P PLUS:
• prostorné pokoje se satelitní TV
• u některých je i balkon nebo terasa
Prostorné pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, satelitní TV, telefon, rádio, fén na vlasy a u některých je i balkon nebo terasa.

Stravování

V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů s teplými a studenými pokrmy a z večerního menu o třech chodech s možností výběru. Vánoční (24.12.) a silvestrovská večeře jsou také již v ceně.

Popis

Hotel Bärenhof se skládá ze čtyř hlavních budov a najdete jej v krásné horské poloze, jen cca 500 m od kabinkové lanovky, v bezprostřední blízkosti k termálním lázním „Felsentherme“ (cca 300 m) a jen cca 400 m od centra střediska Bad Gastein. K vybavení hotelu patří recepce, Wi-Fi (v ceně v lobby), lobby s barem, společenská místnost, tři výtahy, velký jídelní sál, čítárna a lyžárna. Velkorysé wellness zařízení (15.00 - 22.00 hodin) nabízí krytý bazén, parní lázeň, finskou saunu, biosaunu, kabinku s infračerveným zařízením, relaxační místnost a „Bärig-Spa“ (relaxační místnost se zvukovou terapií a asijským wellnessem). Masáže, lékařské terapie a bahenní zábaly lze přiobjednat za poplatek. K dispozici je také posilovna. Parkoviště je zdarma (dle dispozice). Na místě obdržíte navíc slevu 5 % na os. v restauraci Winkler v Bad Hofgasteinu a také jednorázovou slevu 10 € na os. (není možné vyplatit hotově) na masáže a terapeutické aplikace v Kur- & Sporthotel Winkler v Bad Hofgasteinu (potřeba předchozí rezervace, pouze po předložení voucheru, obdržíte s podklady k zájezdu).

Poloha

Hotel Bärenhof se skládá ze čtyř hlavních budov a najdete jej v krásné horské poloze, jen cca 500 m od kabinkové lanovky, v bezprostřední blízkosti k termálním lázním „Felsentherme“ (cca 300 m) a jen...

Ostatní

Důležitá upozornění:
• Přístup do sauny je povolen až od 14 let a v doprovodu dospělé osoby. K ostatním prostorám wellness zařízení mají děti přístup bez věkového omezení, avšak pouze za doprovodu dospělé osoby.
• Použití vleků a lanovek je pro děti s rokem narození 2012 a mladší zdarma. V případě užití vleků dítětem samotným je třeba na místě zakoupit minicard (skipas).
• nebude-li objednaný vícelůžkový pokoj nebo pokoj s přistýlkou plně obsazen, nevzniká nárok na prázdná lůžka

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat