Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Kur- Und Sporthotel Alpenblick

Rakousko, Salzbursko, Gasteinertal - Grossarltal

Ubytování Hotel
Cena za osobu od 7 508 Kč

Dostupných: 55 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Rodinný tříhvězdičkový lázeňský a sportovní hotel Alpenblick se nachází cca 350 cm od vleku Graukogel. Skibus staví přímo přede dveřmi a za dobrých sněhových podmínek je sjezd na lyžích možný až k domu. Vstup na trasu pro běžkaře se nachází po cca 2,5 km. Do centra střediska je to cca 800 m. K vybavení příjemného ubytování patří recepce s bezpečnostní schránkou (v ceně), Wi-Fi (v ceně, ve veřejných prostranstvích), společenská místnost a herna, výtah, panoramatická restaurace, bar, knihovna, místnost s TV, lyžárna a slunečná terasa. Bezplatné parkoviště je tu dle dostupnosti také. Dále je k dispozici vyhřívaný venkovní bazén a Kneippovo jezírko (denně 07.00 - 20.00 hodin, obojí je otevřeno dle povětrnostních podmínek). Saunovací zařízení s finskou saunou, kabinkou s infračerveným zářením a parní lázní je zdarma k dispozici od 15.00 do 19.00 hodin. Za poplatek je možné přiobjednat různé masáže, termální koupele, cvičení na procvičení zádových svalů a další alternativní aplikace (po předchozí domluvě). Na místě obdržíte navíc slevu 5 % na os. v restauraci Winkler v Bad Hofgasteinu a také jednorázovou slevu 10 € na os. (není možné vyplatit hotově) na masáže a terapeutické aplikace v Kur- & Sporthotel Winkler v Bad Hofgasteinu (potřeba předchozí rezervace, pouze po předložení voucheru, obdržíte s podklady k zájezdu).

Ubytování

Jednolůžkový pokoj, sprcha/WC, P:
• útulné pokoje se satelitní TV
Jednolůžkový pokoj/přist., sprcha/WC, P:
• útulné pokoje se satelitní TV
• přistýlky jsou vhodné pouze pro děti do 14 let včetně
Dvoulůžkový pokoj/přist., sprcha/WC, P:
• útulné pokoje se satelitní TV
• u některých je i balkon nebo terasa
Rodinný pokoj, sprcha/WC, P:
• útulné pokoje se satelitní TV
• dvě oddělené ložnice s propojovacími dveřmi
Dvoulůžkový pokoj/2x přist., sprcha/WC, P:
• útulné pokoje se satelitní TV
• u některých je i balkon nebo terasa
Útulné pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, satelitní TV, telefon, fén na vlasy (po předchozí domluvě), připojení na internet (za poplatek) a u některých je i balkon nebo terasa.

Stravování

V ceně zahrnutá polopenze se skládá z bohaté snídaně formou švédských stolů a tříchodového menu na výběr se salátovým bufetem večer. 1x týdně je pořádán sedlácký bufet nebo candle-night-dinner. Vánoční (24.12.) a silvestrovská večeře jsou také v ceně. Na vyžádání nabízí hotel také vegetariánské menu, dietní kuchyni nebo dětská menu.

Ostatní

Domácí zvířata:domácí zvířata po předchozí domluvě (za poplatek, bez krmiva)
Důležitá upozornění:
• Použití vleků a lanovek je pro děti s rokem narození 2012 a mladší zdarma. V případě užití vleků dítětem samotným je třeba na místě zakoupit minicard (skipas).
• nebude-li objednaný vícelůžkový pokoj nebo pokoj s přistýlkou plně obsazen, nevzniká nárok na prázdná lůžka

Poloha

Rodinný tříhvězdičkový lázeňský a sportovní hotel Alpenblick se nachází cca 350 cm od vleku Graukogel. Skibus staví přímo přede dveřmi a za dobrých sněhových podmínek je sjezd na lyžích možný až k do...

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat