Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Schwarzer Adler

Rakousko, Salzbursko, Kitzbühel

Ubytování Hotel
Počasí
3 °C - Oblačno
3 °C - Oblačno
Cena za osobu od 17 023 Kč

Dostupných: 80 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj/přist., sprcha/WC (Walde), P:
• komfortní pokoje s kabelovou TV
Dvoulůžkový pokoj/přist., sprcha/WC (Tirol), P:
• komfortní pokoje s kabelovou TV
• nově renovované
Dvoulůžkový pokoj/přist., sprcha/WC (Kitzbühel), P:
• komfortní pokoje s kabelovou TV
• u některých je i balkon
• nově renovované
Stylově zařízené pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, kabelovou TV, Wi-Fi (v ceně), rádio, telefon, bezpečnostní schránku (v ceně), u některých je i minibar (za poplatek), sedací kout, fén na vlasy, župan na vypůjčení a pantofle (v ceně) a u některých je i balkon nebo terasa.

Stravování

V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů s teplými a studenými pokrmy a s bio koutkem. Večer se podává menu o čtyřech chodech s možností výběru a se salátem (na výběr jsou dvě hlavní jídla, z toho jedno vegetariánské menu). Vánoční a silvestrovské menu je v ceně. O silvestru je navíc ještě k slavnostním menu připraven půlnoční bufet a živá hudba.

Ostatní

Důležitá upozornění:
• Vstup k bazénu na střeše je dětem zakázán.
• Vstup do wellness zařízení je dětem povolen od 16 let.
• nebude-li objednaný vícelůžkový pokoj nebo pokoj s přistýlkou plně obsazen, nevzniká nárok na prázdná lůžka

Popis

Komfortní 4-hvězdičkový Hotel Schwarzer Adler leží cca 100 m od centra města Kitzbühel. K lyžařské lanovce Hahnenkammbahn se dostanete po cca 600 m. Tam se můžete nechat pohodlně dovést skibusem, který staví přímo vedle hotelu. Nejbližší vstup na běžkařskou trať je ve vzdálenosti také cca 600 m. K vybavení elegantního domu patří recepce, salónek s otevřeným krbem, výtah, Wi-Fi v salónku (v ceně), jídelní sál, restaurace à la carte, restaurace pro gurmány "Neuwirt" (vyznamenána dvěma kuchyňskými čepicemi Gault Millau a Michelinskou hvězdou), bar, hotelová bezpečnostní schránka (v ceně) a prádelna (za poplatek). Místním lákadlem je wellness zařízení o rozloze cca 1000 m² (v ceně, otevírací doba 08.00 - 20.00 hodin) s klasickou saunou, bio saunou se světelnou terapií, lacóniem, vířivkou, parní lázní, zážitkovými sprchami, meditační místností, vitálním barem, terasou s čerstvým vzduchem a relaxační místností s otevřeným ohněm. Bazén je vybaven protiproudovým zařízením s masážními tryskami a pod vodou hraje hudba. K dispozici je také venkovní bazén s nádhetným výhledem na Alpy (dle povětrnostních podmínek otevřen od 16:30 - 18:30 hodin, ne pro děti). Nechybí tu ani posilovna, kterou lze také používat zdarma. Za poplatek si můžete dopřát návštěvu solária a kosmetiku, nebo různé masáže či koupele. Parkoviště a parkovací garáž (obojí za poplatek) jsou zde také.

Poloha

Komfortní 4-hvězdičkový Hotel Schwarzer Adler leží cca 100 m od centra města Kitzbühel. K lyžařské lanovce Hahnenkammbahn se dostanete po cca 600 m. Tam se můžete nechat pohodlně dovést skibusem, kte...

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat