Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Gasthof Platzwirt

Rakousko, Salzbursko, Raurisertal Hochalm

Ubytování Hotel
Počasí
8 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 4 058 Kč

Dostupných: 198 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

Domácí zvířata:domácí zvířata na vyžádání (6 € na den, bez krmiva)
Důležitá upozornění:
• Vstup do wellness zařízení je dětem povolen pouze v doprovodu dospělé osoby.
• nebude-li objednaný vícelůžkový pokoj nebo pokoj s přistýlkou plně obsazen, nevzniká nárok na prázdná lůžka

Stravování

V ceně zahrnutá polopenze PLUS se skládá ze snídaně formou švédských stolů, balíčku na svačinu, odpolední svačiny s kávou/čajem a moučníky, stejně jako se zmrzlinou pro děti a večerního menu o třech chodech s možností výběru, se salátem a dvěma nápoji k večeři na osobu (např. 0,25l nealkoholické nápoje, ⅛l stolního vína, 0,3l piva, káva, čaj, žádný tvrdý alkohol). Jednou týdně se podávají specialitky z regionu. Na přání je možné pro malé hosty připravit dětské menu stejně jako na vyžádání dietní kuchyni. Vánoční (24.12.) a silvestrovská večeře jsou již v ceně. Veškerá jídla se podávají v hlavní budově.

Popis

Rodinný tříhvězdičkový Gasthof Platzwirt se nachází na pěší zóně střediska Rauris, k lanovce Hochalmbahn a k nejbližší bežkařské stopě je to cca 400 m. Nejbližší zastávka skibusu je cca 20 m od domu. Ubytování se skládá z hlavní a cca 200 m vzdálené vedlejší budovy. K vybavení domu patří salónek s recepcí, výtah, jídelna, velký jídelní sál, Wi-Fi (v ceně) a lyžárn. Wellness zařízení o rozloze cca 90 m² s parní lázní, saunou, kabinkou s infračerveným zářením a relaxační místností je k dispozici zdarma (otevírací doba viz. vývěska na místě). Dále můžete využít různé nabídky pro volný čas, jako je sáňkování, procházka s pochodněmi nebo autobusová doprava k lázním do Bad Hofgasteinu nebo Kaprunu (za poplatek, hlaste se v turistické kanceláři v Raurisu). Parkoviště je zdarma k dispozici.

Poloha

Rodinný tříhvězdičkový Gasthof Platzwirt se nachází na pěší zóně střediska Rauris, k lanovce Hochalmbahn a k nejbližší bežkařské stopě je to cca 400 m. Nejbližší zastávka skibusu je cca 20 m od domu....

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj, sprcha/WC, P PLUS:

• útulné pokoje s kabelovou TV
• ve vedlejší budově

Dvoulůžkový pokoj/2x přist., sprcha/WC, P PLUS:

• útulné pokoje s kabelovou TV
• dvě přistýlky nebo patrová postel
• balkon nebo terasa

Útulné pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC a kabelovou TV. Pokoje v hlavní bodově mají navíc telefon, rádio, fén na vlasy a balkon nebo terasu. Ubytování následuje v hlavní nebo vedlejší budově.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat