Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Rauriserhof

Rakousko, Salzbursko, Raurisertal Hochalm

Ubytování Hotel
Počasí
8 °C - Možnost deště
8 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 5 814 Kč

Dostupných: 794 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (R2A/R3A): s možností 1 přistýlky, cca 23-26 m2, bez balkonu. Pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, telefonem, kab. TV, trezorem, fénem, župany k zapůjčení (pro dospělé), ručníky do sauny a pantofli.Jednolůžkové pokoje (R1C): cca 15 m2, typ Classic, možnost přistýlky pro dítě, vybavení jako A2A.Rodinné pokoje (R2B/R3B/R4B): dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, cca 35-38 m2, typ Deluxe, Kreuzboden nebo Sonnblick, vybavení jako R2A, navíc balkon nebo arkýř.Rodinné pokoje (R2C/R3C/R4C): cca 38 m2, propojené dveřmi, 2x vana nebo sprcha, WC.

Stravování

Plná penze. Snídaně formou bufetových stolů (live cooking), odpolední svačina se zákuskem (13.00-17.00 h.), k večeři výběr z menu o 5 chodech včetně sýrů formou bufetového stolu. 1x týdně slavnostní večeře. 2x týdně tematické bufetové stoly. Vegetariánské a bezlepková strava bez příplatku na vyžádání na recepci.

Ostatní

Regionální karta Nationalpark Card zdarma rozsáhlé sportovní vyžití .
Regionální karta Nationalpark Card zdarma.  Rozsáhlé sportovní vyžití.
Info: Pakování: parkoviště zdarma; příjezd vlakem: transfer z/na nádraží Taxenbach zdarma (nutná rezervace předem přímo v hotelu); domácí zvíře: cca 10 €/den; lázeňská taxa: cca 2 €/den/osoba od 15 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 7.7.-17.8. denně/5 nocí.

Poloha

Klidná, cca 300 m od centra, výchozím bodem pro turistiku je lanovka Rauriser Hochalmbahn (cca 1 km).

Popis

Komfortní hotel s 75 pokoji, útulnou lobby s recepcí, společenskou místností, malou knihovnou, barem, restaurací, výtahem, letní terasou a kavárnou. Udržovaná zahrada (cca 500 m2) s lehátky a slunečníky. WiFi na pokojích zdarma. Dětské hřiště, vybavení pro nejmenší (dětské postýlky, dětské židličky, přebalovací pulty, el. chůvičky, aj.).

Sport a zábava

Zdarma: 5x týdně průvodcované túry, fitness s moderními kardio přístroji, kola pro děti a dospělé k zapůjčení (dle dostupnosti), stolní tenis. Za poplatek: tenisové kurty u hotelu, lekce rezervovatelné v hotelu. Zdarma: krytý bazén s vířivkou (15 x 9 m) 7.00-20.00 h., biosauna, infračervená kabina, parní lázeň, odpočívárna 14.30-20.00 h. Za poplatek: masáže a kosmetické procedury.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat