Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Hanneshof

Rakousko, Salzbursko, Salzburg SportWelt

Ubytování Hotel
Počasí
8 °C - Možnost deště
8 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 16 173 Kč

Dostupných: 5 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

Domácí zvířata:domácí zvířata vítána (15 € na den, bez krmiva)
Důležitá upozornění:
• Použití vleku je pro děti s rokem narození 2012 a mladší za doprovodu dospělé osoby zdarma. V případě, že bude Vaše dítě vleky používat samostatně nebo se bude chtít zúčastnit lyžařského kurzu, je na místě třeba zakoupit minicard (skipas). To samé platí pro použití vleků v jiných lyžařských střediscích.
• nebude-li objednaný vícelůžkový pokoj nebo pokoj s přistýlkou plně obsazen, nevzniká nárok na prázdná lůžka

Poloha

Komfortní čtyřhvězdičkový hotel Hanneshof se nachází v centru střediska Filzmoos. Do lyžařského střediska se dostanete po cca 250 metrech a zastávku skibusu najdete po cca 50 m. Hotel má k dispozici ...

Popis

Komfortní čtyřhvězdičkový hotel Hanneshof se nachází v centru střediska Filzmoos. Do lyžařského střediska se dostanete po cca 250 metrech a zastávku skibusu najdete po cca 50 m. Hotel má k dispozici recepci s hotelovým salónkem, výtah, jídelní sál, restauraci, Wi-Fi (v ceně) a bar. Bezplatné parkoviště je zde také (dle dispozice). Wellness zařízení o rozloze cca 450 m² (v ceně) nabízí krytý bazén, parní lázeň, saunu, sanárium, kabinku s infračerveným zářením, aromárium a posilovnu. Za poplatek si můžete dopřát solárium a různé masáže, vířivku či kosmetiku.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj, sprcha/WC, P PLUS:
• příjemné pokoje s kabelovou TV
• balkon nebo terasa
Dvoulůžkový pokoj/2x přist., sprcha/WC, P PLUS:
• příjemné pokoje s kabelovou TV
• balkon nebo terasa
Komfortní pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, kabelovou TV, telefon, Wi-Fi (v ceně) rádio, fén na vlasy, bezpečnostní schránku (v ceně) a balkon.

Stravování

V ceně zahrnutá polopenze PLUS se skládá ze snídaně formou švédských stolů, denního bufetu s moučníky (16.00 - 17.00 hodin) a z večerního menu o čtyřech chodech s možností výběru a se salátem. Jednou týdně se pořádá slavnostní večeře a tematický bufet.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat