Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Landhotel Lerch Plankenau

Rakousko, Salzbursko, Salzburg SportWelt

Ubytování Hotel
Počasí
8 °C - Déšť
8 °C - Déšť

Poloha

Klidná a idylická, na kraji obce St. Johann (centrum cca 2,5 km). Ideálním výchozím bodem pro turistiku.

Popis

30 pokojů, přijímací hala, nekuřácká restaurace, a-la-carte jizba, zimní zahrada a bar. Kavárna s terasou. Rozsáhlá udržovaná zahrada (cca 1000 m2). Louka s lehátky a slunečníky. WiFi zdarma. Dětský animační program 5x týdně pro děti od 4 let (5 hodin denně). Minizoo, výběh pro koně, 5x týdně jízda na ponících. Velké dětské hřiště s lezeckou stěnou, houpačkou, skluzavkou, 1x týdně grilování pro děti, vybavení pro nejmenší (k dispozici na recepci), dětské židličky a postýlky (zdarma, na vyžádání v CK).

Sport a zábava

Zdarma: 1x týdně túra s průvodcem. Jízdní kola, horská kola, dětská kola, sedačky - dle dostupnosti. Zdarma: 2x týdně sauna a parní lázeň (15:30-19:00 h.), místo pro koupání (20 x 8 m) s oddělenou částí pro děti. Za poplatek: solárium a vířivka.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A2A): pro 2-4 osoby, cca 25 m2, palanda, nekuřácké pokoje s kabel. TV, telefonem, trezorem, posezením, balkonem, fénem, sprchou a WC. Jednolůžkové pokoje (A1A): cca 23 m2, možnost rezervace 1 dospělé osoby a dítěte, vybavení jako A2A.

Stravování

Polopenze. Snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy (do 10.00 h.). K večeři výběr z menu o 4 chodech nebo formou bufetu. 1x za týden grilování (dle počasí) nebo selský bufet. Děti do 15 let obdrží k večeři dětské menu o 3 chodech (menu o 4 chodech za příplatek).

Ostatní

Zahrada s rybníčkem, lehátky a slunečníky. Bohatý animační program pro děti.
Info: parkování: parkoviště zdarma; p říjezd vlakem: transfer z/na nádraží St. Johann zdarma (nutná rezervace předem v hotelu); d omácí zvíře: cca 10 €/den, platba na místě; p říjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc.
GPS: 47.326801, 13.192200.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Rakousko v lokalitě Salzbursko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat