Vyhledat zájezd

Apartmány Alpen Chalety

Rakousko, Salzbursko, Zell am See / Kaprun

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
0 °C - Jasno

Popis

Připojení WiFi zdarma v každém apartmánu, parkovací plocha pro auta přímo u chaletů a prostor pro uložení lyží a dalšího sportovního vybavení.

Poloha

Alpské chalety se nachází ve velmi klidné části Zell am See – Zellermoos cca 700 m od lanovky na Schmit­tenhöhe, 400 m od nákupních center a obchodů a asi 200 m od restaurace, která je součástí malého letiště určeného pro vyhlídkové lety. Cca 1 km od apartmánů je i nádherné golfové hřiště a ve vzdálenosti cca 4 km nové termální lázně Tauern Spa. Vedle chaletů je místní autobusová zastávka.

Stravování

Bez stravy

Ubytování

Jedná se o dvě apartmánové jednoposchoďové chaty se samostatným vstupem do přízemí a do 1. patra, celková kapacita je 31 lůžek (rekonstrukce proběhla v letech 2008 a 2010). Složení prvního chaletu: v přízemí se nacházejí dva 4lůžové apartmány. Každý z nich se skládá ze samostatné ložnice, obývacího pokoje s rozkládacím 2lůžkem, samostatnou vybavenou kuchyňkou, soc. zařízením (WC, umyvadlo, sprchový kout, fén), TV a terasou. Tyto apartmány jsou vhodné pro 4 osoby, ale samozřejmě umožňují komfortní ubytování pouze 2 osobám. V 1. patře je prostorný apartmán skládající se ze tří 2lůžkových ložnic, jedné 3lůžkové ložnice, vybavené kuchyně s prostorným jídelním koutem a LCD TV, 2x soc. zařízení se stejnou výbavou jako v přízemí a dva balkony. Tento apartmán je vhodný pro 4 až 9 osob. Složení druhého chaletu: v přízemí se nacházejí tři 2lůžkové ložnice, vybavená kuchyně s prostorným jídelním koutem a LCD TV, 2x soc. zařízení (WC, umyvadlo, sprchový kout, fén), sauna a dvě terasy. Nabízí komfortní ubytování pro 4 až 6 osob. V 1. patře jsou čtyři 2lůžkové ložnice, samostatná vybavená kuchyně a jídelna s TV, 2x soc. zařízení se stejnou výbavou jako v přízemí a dva balkony. Tento apartmán nabízí příjemné ubytování pro 4 až 8 osob. V ceně je zahrnuto ložní prádlo a ručníky.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Rakousko v lokalitě Salzbursko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat