Vyhledat zájezd

Velikonoce - Kaprun - Zell Am See

Rakousko, Salzbursko, Zell am See / Kaprun

Ubytování Pension
Počasí
14 °C - Oblačno
Cena za osobu od 1 290 Kč

Dostupných: 56 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Nejezděte zbytečně za kvalitním lyžováním dál než je třeba, v Zell am See najdete vše potřebné a přitom tam budete za 6 hodin jízdy autem. 16 km dlouhé údolí, lyžování 1.000 - 2.096 m.n.m, přes 200 km sjezdovek všech náročností pro všechny typy lyžařů, 7 kabin, mnoho 2-6 sedaček, vleky - celkem 55, severní i jižní svahy, 130 km běžkařských tratí, včetně Leogangu a Saalfeldenu, 4 funparky pro snowboard, přepravní kapacita vleků přes 85 tisíc osob za hodinu. Nejdelší sjezd přes 7 km, náročná černá sjezdovka z Zwoelfer, časomíra pro každého, spousty hospůdek a barů na sjezdovkách. Ledovec Kaprun pouhých 15 km, kvalitní sjezdové tratě přímo v Zell am See. Do všech těchto středisek vás dopraví skibusy jedoucí přímo od penzionu.počasí a sněhové zpravodajství na adrese:http://www.kitzsteinhorn.at/de/ceny skipasů najdete na adrese: http://www.kitzsteinhorn.at/en/skiing-resort/tickets-prices/winter

Ubytování

1)** gasthof (penzion s restaurací) Unterwirt v obci Maishofen(4 km od Zell am See),1 - 4 lůžkové, jednoduše zařízené pokoje s umyvadlem se studenou a teplou vodou a se společným sociálním zařízením na patře. V některých termínech za příplatek možné pokoje s vlastním sociálním zařízením. Ubytování je možné i v přilehlých depandancích penzionu.2)** gasthof Brunhilde v obci Fusch an der Glocknerstrasse, dvoulůžkové, třílůžkové, nebo vícelůžkové pokoje s koupelnou, za příplatek pokoje s vlastním sociálním zařízením.

Stravování

Kontinentální snídaně (nápoje dle výběru, pečivo, sýry, salám, zavařenina), za příplatek večeře (polévka, předkrm, hlavní jídlo, zákusek), možnost vegetariánské stravy !!!

Doprava

Mikrobus, minimální počet osob nutný pro realizaci zájezdu = 7.Trasy cesty jsou určeny podle nástupních míst. Trasa 1: Praha-Strakonice-Strážný-Burghausen-Maishofen (nebo Fusch).Trasa 2: Praha-Plzeň-Folmava-Burghausen-Maishofen (nebo Fusch).Trasa 3: Praha-České Budějovice-Dolní Dvořiště-Maishofen (nebo Fusch).

Program

Den 1: Odjezd v 00:30 hod z Prahy - nádraží ČD Smíchov, parkoviště Taxi vlevo před hlavním vchodem do budovy po trase Příbram, Strakonice; příjezd do letoviska kolem 08:00 hod, celodenní lyžování, ubytování večeře, nocleh. Den 2: Snídaně, celodenní lyžování, večeře, nocleh. Den 3: Snídaně, celodenní lyžování, večeře, nocleh.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat