Vyhledat zájezd

4 dny lyžování Kaprun - Zell Am See

Rakousko, Salzbursko, Zell am See / Kaprun

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
-2 °C - Sněžení
Cena za osobu od 4 500 Kč

Dostupných: 14 zájezdů Zobrazit zájezdy

Doprava

Mikrobus, minimální počet osob nutný pro realizaci zájezdu = 7.Trasy cesty jsou určeny podle nástupních míst. Trasa 1: Praha-Strakonice-Strážný-Burghausen-Maishofen (nebo Fusch).Trasa 2: Praha-Plzeň-Folmava-Burghausen-Maishofen (nebo Fusch).Trasa 3: Praha-České Budějovice-Dolní Dvořiště-Maishofen (nebo Fusch).

Ubytování

Buď ** gasthof (penzion s restaurací) Unterwirt v obci Maishofen(4 km od Zell am See),1 - 4 lůžkové, jednoduše zařízené pokoje s umyvadlem se studenou a teplou vodou a se společným sociálním zařízením na patře. V některých termínech za příplatek možné pokoje s vlastním sociálním zařízením. Ubytování je možné i v přilehlých depandancích penzionu.nebo ** gasthof Brunhilde v obci Fusch an der Glocknerstrasse, dvoulůžkové, třílůžkové, nebo vícelůžkové pokoje s koupelnou, za příplatek pokoje s vlastním sociálním zařízením. V pezionu bezplatná wifi. V tomto penzionu je také půjčovna lyžařských potřeb - za příznivé ceny !!!podle obsazenosti penzionu.

Stravování

V ceně servírované snídaně (nápoje dle výběru, pečivo, salám, sýry, zavařenina, za příplatek večeře o 3 chodech (polévka, salát, hlavní jídlo, zákusek, nebo kompot).

Program

Den 1: Odjezd z Prahy - parkoviště Taxi vlevo před hlavním vchodem do budovy nádraží ČD v Praze na Smíchově v 00:45 hod.z dalších nástupních míst (Příbram, Písek, Strakonice, České Budějovice, Beroun, Rokycany a Plzeň) podle konkrétní trasy. Příjezd do letoviska kolem 07:00 hod., nejprve zpravidla uložení zavazadel v penzionu (v případě volných pokojů ubytování), odjezd mikrobusem, nebo místním skibusem (zastávka 100 metrů od penzionu) na lyžování. Večeře, nocleh. Den 2: Snídaně, odjezd mikrobusem, nebo místním skibusem na lyžování, večeře, nocleh. Den 3: Snídaně, odjezd mikrobusem, nebo místním skibusem na lyžování, večeře, nocleh. Den 4: Snídaně, uvolnění pokojů a uložení zavazadel, odjezd mikrobusem, nebo místním skibusem na lyžování. V 16:00 hod. odjezd od penzionu zpět do ČR, příjezd do Prahy kolem 23:00 hod.

Popis

Možností lyžování v Rakousku je velmi mnoho......Proč se ale s rakouskými lyžařskými hvězdami, jakými jsou třeba Hermann Meier, Felix Gottwald, Michaela Dorfmeister, Renate Götschl, nebo Marlies Schield, můžete potkat pouze na sjezdovkách v Zell am See ?????? Důvod je jasný! Jedná se o nejlepší a nejlépe vybavené zimní středisko v Rakousku, díky ledovci s celoroční možností lyžování sem můžete přijet prakticky kdykoliv a nikdy nebudete odjíždět zklamáni !!!nabízíme Vám prodloužený víkendový zájezd s možností lyžování v nejznámějším rakouském zimním letovisku - Kaprun - ledovec Kitzsteinhorn - nadmořská výška 1.000 - 3.000 m.n.m., nebo na svazích Schmittenhöhe v Zell am SeeKaprun s ledovcem Kitzsteinhorn nabízí celoroční lyžování z výšky 3 029 m.n.m. Zvláště za slunečných dnů se dostanete do světa horských velikánů a budete plnými doušky vnímat svět třítisícových vrcholů, který vás bude obklopovat. Skiaréna Schmittenhöhe vytváří nad známým Zell am See vytváří dokonalý horský kuloár. Z nejvyššího bodu se ti odvážnější mohou spustit do údolí známou “střechou” Trass, rytmickou sjezdovkou Standard nebo zvolit střídavě červenou a modrou sjezdovku k nástupní stanici Areitbahn.Doporučujeme: Náš tip: sjezdovka Trass v areálu Schmittenhöhe dlouhá 6 km s převýšením 1 190 m.Další informace : Mikrobusy Vás dopraví každý den přímo ke sjezdovce v Zell am See a stanici skibusu na Kitzsteinhorn a odpoledne zase zpět do penzionu, během dne můžete využít bezplatné skibusy, které jezdí v krátkých intervalech mezi jednotlivými středisky. Skipas je samozřejmě platný pro obě lokality a slouží i jako jízdenka na skibus.Technické údaje o středisku Zell am See/Kaprun Celková délka modrých sjezdovek (km) 56 Celková délka červených sjezdovek (km) 49 Celková délka černých sjezdovek (km) 25 Dohromady celkem (km) 130 Počet modrých sjezdovek 18 Počet červených sjezdovek 22 Počet černých sjezdovek 9 Dohromady celkem 49 Počet kabinových lanovek a gondol 11Počet sedačkových lanovek 16Počet vleků 28 Dohromady celkem 55 Celková přepravní kapacita přepravních zařízení 78 000 os/hod Celková délka uměle zasněžovaných tratí (km) 74 Celková délka běžeckých tratí (km) 200 Speciálně pro snowboardisty 3 x snowpark dobré sněhové podmínky !!!!Nejčerstvější informace najdete na aresách:http://www.kitzsteinhorn.at/de/http://www.schmitten.at/de/default.aspxCeny skipasů najdete na této adrese:http://www.zellamsee-kaprun.com/de/aktivitaeten/ski-board/skipaesse

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat