Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Velikonoce - Kaprun - Zell Am See

Rakousko, Salzbursko, Zell am See / Kaprun

Ubytování Pension
Počasí
3 °C - Oblačno
3 °C - Oblačno

Doprava

Mikrobus, minimální počet osob nutný pro realizaci zájezdu = 7.Trasy cesty jsou určeny podle nástupních míst. Trasa 1: Praha-Strakonice-Strážný-Burghausen-Maishofen (nebo Fusch).Trasa 2: Praha-Plzeň-Folmava-Burghausen-Maishofen (nebo Fusch).Trasa 3: Praha-České Budějovice-Dolní Dvořiště-Maishofen (nebo Fusch).

Popis

Nejezděte zbytečně za kvalitním lyžováním dál než je třeba, v Zell am See najdete vše potřebné a přitom tam budete za 6 hodin jízdy autem. 16 km dlouhé údolí, lyžování 1.000 - 2.096 m.n.m, přes 200 km sjezdovek všech náročností pro všechny typy lyžařů, 7 kabin, mnoho 2-6 sedaček, vleky - celkem 55, severní i jižní svahy, 130 km běžkařských tratí, včetně Leogangu a Saalfeldenu, 4 funparky pro snowboard, přepravní kapacita vleků přes 85 tisíc osob za hodinu. Nejdelší sjezd přes 7 km, náročná černá sjezdovka z Zwoelfer, časomíra pro každého, spousty hospůdek a barů na sjezdovkách. Ledovec Kaprun pouhých 15 km, kvalitní sjezdové tratě přímo v Zell am See. Do všech těchto středisek vás dopraví skibusy jedoucí přímo od penzionu.počasí a sněhové zpravodajství na adrese:http://www.kitzsteinhorn.at/de/ceny skipasů najdete na adrese: http://www.kitzsteinhorn.at/en/skiing-resort/tickets-prices/winter

Ubytování

1)** gasthof (penzion s restaurací) Unterwirt v obci Maishofen(4 km od Zell am See),1 - 4 lůžkové, jednoduše zařízené pokoje s umyvadlem se studenou a teplou vodou a se společným sociálním zařízením na patře. V některých termínech za příplatek možné pokoje s vlastním sociálním zařízením. Ubytování je možné i v přilehlých depandancích penzionu.2)** gasthof Brunhilde v obci Fusch an der Glocknerstrasse, dvoulůžkové, třílůžkové, nebo vícelůžkové pokoje s koupelnou, za příplatek pokoje s vlastním sociálním zařízením.

Stravování

Kontinentální snídaně (nápoje dle výběru, pečivo, sýry, salám, zavařenina), za příplatek večeře (polévka, předkrm, hlavní jídlo, zákusek), možnost vegetariánské stravy !!!

Program

Den 1: Odjezd v 00:30 hod z Prahy - nádraží ČD Smíchov, parkoviště Taxi vlevo před hlavním vchodem do budovy po trase Příbram, Strakonice; příjezd do letoviska kolem 08:00 hod, celodenní lyžování, ubytování večeře, nocleh.
Den 2: Snídaně, celodenní lyžování, večeře, nocleh.
Den 3: Snídaně, celodenní lyžování, večeře, nocleh.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Rakousko v lokalitě Salzbursko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat