Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Vánoce na horách - Kaprun - Zell Am See

Rakousko, Salzbursko, Zell am See / Kaprun

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
8 °C - Možnost deště

Stravování

Polopenze, servírovaná snídaně a večeře (několik chodů), rakouská kuchyně.

Doprava

Autokar, nebo mikrobus.Minimální počet osob nutný pro realizaci zájezdu = 7.

Popis

Nejezděte zbytečně za kvalitním lyžováním dál než je třeba, v Zell am See najdete vše potřebné a přitom tam budete za 6 hodin jízdy autem. 16 km dlouhé údolí, lyžování 1.000 - 2.096 m.n.m, přes 200 km sjezdovek všech náročností pro všechny typy lyžařů, 7 kabin, mnoho 2-6 sedaček, vleky - celkem 55, severní i jižní svahy, 130 km běžkařských tratí, včetně Leogangu a Saalfeldenu, 4 funparky pro snowboard, přepravní kapacita vleků přes 85 tisíc osob za hodinu. Nejdelší sjezd přes 7 km, náročná černá sjezdovka z Zwoelfer, časomíra pro každého, spousty hospůdek a barů na sjezdovkách. Ledovec Kaprun pouhých 15 km, kvalitní sjezdové tratě přímo v Zell am See. Do všech těchto středisek vás dopraví skibusy jedoucí přímo od penzionu.počasí a sněhové zpravodajství na adrese:http://www.kitzsteinhorn.at/de/http://www.kitzsteinhorn.at/en/skiing-resort/tickets-prices/winter

Ubytování

1) gasthof (penzion s restaurací) Unterwirt v obci Maishofen(4 km od Zell am See),1 - 4 lůžkové, jednoduše zařízené pokoje s umyvadlem se studenou a teplou vodou a se společným sociálním zařízením na patře. V některých termínech za příplatek možné pokoje s vlastním sociálním zařízením. Ubytování je možné i v přilehlých depandancích penzionu2) gasthof Brunhilde v obci Fusch an der Glocknerstrasse, dvoulůžkové, nebo vícelůžkové pokoje s koupelnou, za příplatek pokoje s vlastním sociálním zařízením.

Program

Den 1: Odjezd z Prahy od Smíchovského nádraží ČD (parkoviště TAXI vlevo před hlavním vchodem) v 00.30 hod, z Příbrami od plaveckého stadionu v 01.15 hod., z Písku - parkoviště před OD LIDL v 02:00 hod., z Č.Budějovic od ČS Agip u Kauflandu v 02.45 hod, Plzně - ČS SHELL pod CAN v 01:45 hod., příjezd do letoviska , nejprve zpravidla uložení zavazadel, nebo ubytování (pokud je ta možnost již ráno), odjezd mikrobusem ke sjezdovce Areitbahn do Zell am See, odkud zájemci o lyžování na Kaprunu využijí skibus, který mezi středisky jezdí v krátkých intervalech, celodenní lyžování, po lyžování návrat mikrobusem z Zell am See na ubytování, (večeře), nocleh.
Den 2: Snídaně, celodenní lyžování, večeře, nocleh.
Den 3: Snídaně, celodenní lyžování, večeře, nocleh.
Den 4: Snídaně, celodenní lyžování, večeře, nocleh.
Den 5: Snídaně, odjezd mikrobusem do Zell am See, ke sjezdovce Areitbahn , zájemci o lyžování v Kaprunu použijí od stanice Areitbahn místní skibus,celodenní lyžování , po lyžování v 16:30 hod. návrat do penzionu, naložení zavazadel, v 16:45 hod.odjezd do ČR, předpokládaný příjezd ve 23:00 hod. do Prahy.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Rakousko v lokalitě Salzbursko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat