Vyhledat zájezd

Gasthof Limberghof

Rakousko, Salzbursko, Zell am See / Kaprun

Ubytování Hotel
Počasí
28 °C - Možnost bouřky
28 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 7 022 Kč

Dostupných: 98 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Rodinný tříhvězdičkový Gasthof Limberghof leží na slunném místě na jižní straně pohoří Bruck. Nejbližší zastávka skibusu se nachází ve vzdálenosti cca 100 m a dostanete se z ní pohodlně k jen 1,2 km vzdálené lanovce Areitbahn v lyžařském středisku Schmittenhöhe. Centrum Zell am See je vzdáleno asi 3 km. Ubytování se skládá z hlavní budovy a jednoho zhruba 30 m vzdáleného vedlejšího domu a statku. K vybavení tradičního gasthofu patří vstupní hala, světnička s barem, jídelní sál, restaurace "Saustall" à la carte s krbem, sauna (v ceně, 14.00 - 19.00 hodin) a solárium (za poplatek, 14.00 - 19.00 hodin). V domě najdete také lyžárnu. Bezplatné parkoviště je vám k dispozici (dle dostupnosti).

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj/přist., sprcha/WC, P:
• útulné pokoje s kabelovou TV
• přistýlky jsou vhodné pouze pro děti do 15 let včetně
Dvoulůžkový pokoj/2x přist., sprcha/WC, P:
• útulné pokoje s kabelovou TV
• přistýlky jsou vhodné pro děti do 15 let včetně
Dvoulůžkový pokoj, sprcha/WC (vedlejší budova), P:
• útulné pokoje s kabelovou TV
Jednolůžkový pokoj, sprcha/WC (vedlejší budova), P:
• útulné pokoje s kabelovou TV
Útulné a individuálně zařízené pokoje mají sprchu s WC a kabelovou TV. Ubytování se nachází jak v hlavní budově tak i ve vedlejší.

Stravování

V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a večeře o třech chodech s možností výběru. Vegetariánská jídla a dětská jídla je možné připravit na přání. O Vánocích (24.12.) se podává slavnostní vánoční večeře o čtyřech chodech a cukroví a na Silvestra se podává silvestrovské menu o čtyřech chodech vč. půlnočního sektu a gulášové polévky z produktů vlastní výroby. Veškerá jídla se podávají v hlavní budově.

Ostatní

Domácí zvířata:domácí zvířata vítána (5 € na den, bez krmiva, po předchozím nahlášení)
Důležitá upozornění:
• Děti s rokem narození 2012 a mladší obdrží bezplatný skipas a to v případě, pokud dospělá doprovázející osoba zároveň nabyla skipasu. Na jednu doprovázející osobu je možné získat pouze jeden bezplatný skipas pro dítě. Skipas je platný již den předem od 15 hod. • • nebude-li objednaný vícelůžkový pokoj nebo pokoj s přistýlkou plně obsazen, nevzniká nárok na prázdná lůžka

Poloha

Rodinný tříhvězdičkový Gasthof Limberghof leží na slunném místě na jižní straně pohoří Bruck. Nejbližší zastávka skibusu se nachází ve vzdálenosti cca 100 m a dostanete se z ní pohodlně k jen 1,2 km ...

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat