Vyhledat zájezd

Hotel Lukasmayr

Rakousko, Salzbursko, Zell am See / Kaprun

Ubytování Hotel
Počasí
28 °C - Oblačno
28 °C - Oblačno
Cena za osobu od 4 368 Kč

Dostupných: 234 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

V ceně je zahrnutá polopenze PLUS, která se skládá z nápoje na přivítanou (v neděli), snídaně formou švédských stolů s teplými a studenými pokrmy, odpolední svačinky (kromě soboty) a z večeře formou bufetu s možností výběru a s polévkou. K večeři je v ceně zahrnutý jeden nápoj (0,25 l stolního vína, 0,5 l piva nebo jedna sklenka vody či jiného nealkoholického nápoje). Vánoční a silvestrovské menu je také již v ceně.

Poloha

Rodinný tříhvězdičkový hotel Lukasmayr se nachází v centru střediska Bruck a cca 3 km od lanovky Areitbahn a od lyžařského střediska Schmittenhöhe. Zastávka skibusu je přímo před hotelem. K ledovci v...

Popis

Rodinný tříhvězdičkový hotel Lukasmayr se nachází v centru střediska Bruck a cca 3 km od lanovky Areitbahn a od lyžařského střediska Schmittenhöhe. Zastávka skibusu je přímo před hotelem. K ledovci v Kaprunu je to cca 15 km a na nejbližší trasu pro běžkaře se dostanete po cca 800 m. Ubytování se skládá z hlavní a vedlejší budovy, které jsou od sebe cca 100 m. K vybavení ubytování patří recepce, salónek s krbem a internetový koutek (za poplatek), výtah, jídelní sál, restaurace à la carte s barem, herna, terasa, lyžárna a lyžařská škola. Sauna, parní lázeň a Kneippovo koupel jsou vám také k dispozici (šestkrát týdně zdarma). Solárium je k dispozici za poplatek. Jednou týdně se dle povětrnostních podmínek organizuje společná procházka s pochodněmi a se svařákem nebo sáňkovací večer (za poplatek). Bezplatné parkoviště se nachází u domu.

Ostatní

Domácí zvířata:domácí zvířata vítána (10 € na den, bez krmiva)
Důležitá upozornění:
• skibus jezdí od cca Vánoc
• přístup do wellness zařízení je povolen dětem od 14 let (děti musejí být v doprovodu dospělé osoby)
• děti s rokem narození 2012 a mladší obdrží bezplatný skipas a to v případě, pokud dospělá doprovázející osoba zároveň nabyla skipas. Na jednu doprovázející osobu je možné získat pouze jeden bezplatný skipas pro dítě. Skipas je platný již od 15 hodin v den příjezdu.
• nebude-li objednaný vícelůžkový pokoj nebo pokoj s přistýlkou plně obsazen, nevzniká nárok na prázdná lůžka

Ubytování

Jednolůžkový pokoj, sprcha/WC, P PLUS:
• útulné pokoje s kabelovou TV
Dvoulůžkový pokoj, sprcha/WC (cca 18 m²), P PLUS:
• útulné pokoje s kabelovou TV
Dvoulůžkový pokoj, sprcha/WC (cca 15 m²), P PLUS:
• útulné pokoje s kabelovou TV
• se šikmou střechou
Dvoulůžkový pokoj/přist., sprcha/WC, P PLUS:
• komfortní pokoje s kabelovou TV
Dvoulůžkový pokoj/2x přist., sprcha/WC, P PLUS:
• komfortní pokoje s kabelovou TV
• balkon nebo terasa
Útulné pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, kabelovou TV, telefon a u některých je i balkon nebo terasa. Ubytování je možné v hlavní i vedlejší budově.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat