Vyhledat zájezd

Hotel Lukasmayr

Rakousko, Salzbursko, Zell am See / Kaprun

Ubytování Hotel
Počasí
17 °C - Jasno
17 °C - Jasno

Poloha

Nápoje k večeři zdarma. Sauna, parní sauna a odpočívárna. cca 50 m od centra Brucku. Info pro lyžaře:Vlek/lanovka: lanovka Areitbahn Zell am See cca 3 km, Maiskogel cca 7 km, lyžařská oblast Kaprun cca 14 km Běžecká stopa: cca 1 km Skibus: přímo u hotelu.

Popis

Hotel se 50 pokoji, společenskou místností s otevřeným krbem, nekuřáckou restaurací, barem, kavárnou na terase a výtahem. Lyžárna a sušárna. WiFi ve společenské místnosti za poplatek (cca 26 €/týden). malá dětská herna. Dětská postýlka do 2 let zdarma. Pouze na vyžádání v CK. Maximální počet nesmí být dětskou postýlkou překročen.

Sport a zábava

Za poplatek: 1x týdně výlet s pochodněmi s venkovní party se svařeným vínem (dle počasí) a večerní sáňkování. sauna, parní lázeň, odpočinková místnost (neděle­-pátek 16.30–19.00 h.). Za poplatek: solárium.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A2A): pokoje jsou vybaveny kabel. TV, rádiem, telefonem, vanou nebo sprchou, WC, stranou na sever a některé s balkonem. Jednolůžkové pokoje (A1A): bez balkonu. Vybavení jako A2A. Rodinné pokoje (A2B): pro 2-4 osoby, dvoulůžková postel a rozkládací pohovka nebo 2 rozkladací pohovky, stranou na jih. Navíc vana a balkon, jinak vybavení jako A2A. Dvoulůžkové pokoje (A2C): mansarda, stranou na sever, bez balkonu, jinak vybavení jako A2A.

Ostatní

Bonus pro lyžaře:20% sleva v půjčovně lyží Schautzer (cca 100 m). 10% sleva v lyžařské škole Bruck (cca 200 m). Voucher v hotelu. 10% sleva v půjčovně lyží Intersport Scherer (na základě cestovních dokladů). Další výhody:k večeři 0,25 l stolního vína (červené/bílé) nebo 0,5 l piva nebo jeden nealkoholický nápoj jako cola, citrónová nebo pomerančová limonáda nebo stolní voda. Ostatní informace:parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: cca 7 €/den; lázeňská taxa: cca 1,30€ /den/osoba od 15 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 26.12.-1.1. pondělí/7 nocí, 4.2.-3.3. sobota/7 nocí.

Stravování

Polopenze. Bohatá snídaně formou bufetových stolů s koutkem zdravé výživy, večeře formou bufetových stolů, denně salátový bufet. 16.00-17.00 h. Aprés Ski svačina (vyjma soboty, 16.00 - 17.00 h.) kromě 26.12., 24. 12. a 31. 12. vánoční a silvestrovský slavnostní bufet.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Rakousko v lokalitě Salzbursko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat