Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Privátní apartmány Maishofen

Rakousko, Salzbursko, Zell am See / Kaprun

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
4 °C - Možnost deště
4 °C - Možnost deště

Poloha

Maishofen, centrum - max. 2 km, jezero Zeller See - max. 3 km, Zell am See - 4 km, ledovec Kitzsteinhorn - 16 km (během letní sezóny omezený provoz).

Popis

Jedná se o několik desítek ubytovacích kapacit, které jsou prodávány systémem „no name"vyhrazené parkoviště; další dle konkrétní ubytovací kapacity.

Ubytování

Mono 2/3:obývací pokoj s manželskou postelí a případně 3. lůžkem zpravidla v podobě rozkládacího gauče, samostatná kuchyňka či kuchyňský kout v rámci obývacího pokoje, sociální zařízení, zpravidla balkon či terasa.

Bilo 4:1 ložnice s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, samostatná kuchyňka či kuchyňský kout v rámci obývacího pokoje, sociální zařízení, zpravidla balkon či terasa.

Trilo 6:1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky či palandou, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, samostatná kuchyňka či kuchyňský kout v rámci obývacího pokoje, sociální zařízení, zpravidla balkon či terasa,zpravidla TV, další dle konkrétní ubytovací kapacity.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

  • velice vstřícné cenové relace a po celé letní období možnost zkrácených pobytů od 2 nocí
  • zajímavá poloha nejen pro pěší a cyklistické výlety, ale i vzhledem k nedalekému Zellerskému jezeru či ledovcovému lyžování na Kitzsteinhornu
  • zdarma slevová knížka s množstvím zajímavých slev např. na lanovky, vstupy do zábavních parků a na další letní aktivity
  • pestrý výběr, co do typů ubytování versus jeho jistá nekonkrétnost po všech směrech

Doplňující informace: *služby za příplatek.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Rakousko v lokalitě Salzbursko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat