Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Berghotel Rudolfshütte

Rakousko, Salzbursko, Zell am See / Kaprun

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
-1 °C - Sněžení
-1 °C - Sněžení
Cena za osobu od 3 186 Kč

Dostupných: 735 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

Upřesnění: jedná se o 2 tunelem vzájemně propojené budovy; všechny níže uvedené služby se nachází v budově hlavní; pokoje jsou nabízeny bez rozlišení, tedy bez konkretizace budovy, ve které jsou umístěny

  • unikátní poloha v nadmořské výšce 2.315 m přímo u výstupní stanice kabinové lanovky, pro opravdové sportovní nadšence a všestranné horaly
  • k dispozici umělá lezecká stěna a nabídka skialpinistických túr s průvodcem k regeneraci
  • po náročných sportovních výkonech sloužící krásné relaxační centrum včetně bazénu
  • až 2 děti do nedovršených 12 let ubytované na pokoji s rodiči zcela zdarma
  • zajímavá cena zahrnující též lanovku po celou dobu pobytu a nealkoholické nápoje v základní ceně
  • poloha na samotě odsuzující rekreanty k prožití většiny večerů pouze v rámci hotelové nabídky doprava k ubytovací kapacitě pouze lanovkou

Doplňující informace: *služby za příplatek.

Popis

Recepce / lobby, restaurace vyhrazená pro hotelové hosty, restaurace self servis, sluneční terasa s posezením, dětský koutek, dětské hřiště, wi-fi připojení k internetu ve většině společných prostor, úschovna kol, výtah, vyhrazené parkoviště u spodní stanice lanovky.

Ubytování

Weisssee 2: 17 m² - pokoj s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení.

Weisssee 4: 20 m² - pokoj s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky a případně palandou pro 3. a 4. osobu, sociální zařízení.

Grünsee 4: 15 až 18 m² - pokoj s palandou pro 2 osoby a případně další palandy pro 3. a 4. osobu, sociální zařízení.Základní popis pokojů:
pokoj 1 - pokoj s 1 samostatným lůžkem, sociální zařízení zpravidla se sprchou
pokoj 2 - pokoj s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení zpravidla se sprchou
pokoj 3 - pokoj s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem či se 3 samostatnými lůžky, sociální zařízení zpravidla se sprchou
pokoj 4 - pokoj se 2 manželskými postelemi či s manželskou postelí a 2 samostatnými lůžky či se 4 samostatnými lůžky,sociální zařízení zpravidla se sprchou TV sat., telefon, fén.

Stravování

Od 6.30 do 10.00 hod. formou kontinentálního bufetu včetně nápojůod 15.00 do 16.00 hod. sladký zákusek formou bufetuzpravidla formou bufetu polévek, hlavních jídel, příloh, salátů a dezertů; od 6.30 do 20.30 hod. nealkoholické nápoje, káva, čaj a ovoce; ostatní nápoje za poplatek.

Sport a zábava

Bazén 12 x 5 m, finská sauna, pára, termárium, relaxační koutek s lehátky (sauna je přístupná dětem pouze od 15.00 do 16.00 hod.); umělá lezecká stěna, biliár, šipky, stolní tenis, stolní fotbal, kino, animační program od pondělí do pátku cca. 8 hodin denně (10.7. - 1.9.).

Poloha

Uttendorf - lokalita Stubach, centrum lokality Stubach, resp. Uttendorfu - 8 km, resp. 17 km, lanovka Weiβsee Gletscher Welt - 20 m, jezero Zeller See - 45 km.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat