Vyhledat zájezd

Hotel St. Florian

Rakousko, Salzbursko, Zell am See / Kaprun

Ubytování Hotel
Počasí
19 °C - Možnost deště
19 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 4 620 Kč

Dostupných: 224 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj, sprcha/WC, P:
• útulné pokoje s kabelovou TV
• balkon
Dvoulůžkový pokoj/přist., sprcha/WC, P:
• útulné pokoje s kabelovou TV
• balkon nebo terasa
Dvoulůžkový pokoj/2x přist., sprcha/WC, P:
• útulné pokoje s kabelovou TV
• balkon nebo terasa
Útulné pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, kabelovou TV, rádio, telefon, u některých je i Wi-Fi (v ceně), bezplatný minitrezor (v ceně), fén na vlasy, minibar (za poplatek), sedací kout a balkon nebo terasu.

Stravování

V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a z večerního menu o čtyřech chodech s možností výběru a se salátem. Malí hosté obdrží speciální dětské menu. Na Vánoce (24.12) a Silvestra se podává slavnostní večeře, o Silvestra i půlnoční bufet.

Poloha

Útulný tříhvězdičkový hotel St. Florian se nachází v centrální pozici v Kaprunu, jen cca 200 m od centra a čtyřmístného sedačkového vleku Schaufelberglift. Skibus staví po cca 50 m. K Tauern Spa Kapr...

Popis

Útulný tříhvězdičkový hotel St. Florian se nachází v centrální pozici v Kaprunu, jen cca 200 m od centra a čtyřmístného sedačkového vleku Schaufelberglift. Skibus staví po cca 50 m. K Tauern Spa Kaprun se dostanete po cca 250 m. Vstup na osvětlenou trasu pro běžkaře najdete po cca 50 m. Přímo před domem se nachází kluziště. K vybavení útulného ubytování patří recepce, salónek s otevřeným krbem, internetový koutek a Wi-Fi (obojí v ceně), světnička s kachlovými kamny a restaurace, jídelna na snídaně a lyžárna. Hotel je vybaven i sauna zařízením o rozloze cca 60 m² (16.00 - 21.00 hodin, v ceně) se dvěma saunami, infrasaunou, relaxační místností, masážní sprchou a s prvotřídně zařízenou posilovnou (v ceně). Solárium můžete využít za poplatek. Můžete na místě také navštívit lázně Tauern Spa (za poplatek). Parkoviště je zde také k dispozici (dle dostupnosti), garáž je za poplatek(dle dostupnosti).

Ostatní

Domácí zvířata:domácí zvířata vítána (5 € na den, bez krmiva)
Důležitá upozornění:
• Přístup do wellness zařízení je dětem povolen pouze za doprovodu dospělé osoby
• Děti s ročníkem 2012 a mladší obdrží bezplatný skipas a to v tom případě, pokud dospělá osoba zároveň nabyla skipasu. Na jednu doprovázející osobu lze získat pouze jeden bezplatný skipas pro dítě. Skipas je platný již od 15 hodin v den příjezdu.
• nebude-li objednaný vícelůžkový pokoj nebo pokoj s přistýlkou plně obsazen, nevzniká nárok na prázdná lůžka

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat