Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Penzion Unterwirt a depandance

Rakousko, Salzbursko, Zell am See / Kaprun

Ubytování Pension
Počasí
8 °C - Déšť
8 °C - Déšť
Cena za osobu od 1 050 Kč

Dostupných: 1 058 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

V obci Maishofen v útulném penzionu Unterwirt a jeho depandancích, kterými jsou Olga, Maria, Pinzgau, Gabi a Brunner. Dvoulůžkové i vícelůžkové pokoje se SAT/TV (dvojice jsou ubytovány ve dvoulůžkových pokojích); sprcha a WC společné na chodbě. Pokoje s vlastním sociálním zařízením jsou k dispozici za příplatek. V restauracích penzionu je wi-fi free.

Stravování

Kontinentální snídaně, nápoj dle výběru, pečivo, sýry, salám, džem. Servírovaná večeře o 3 chodech (polévka, předkrm, hlavní jídlo a dezert). Vegetariánská, veganská a bezlepková strava je možná. Večeře se podává od cca 18-19:30 h (čas je orientační).

Doprava

Vlastní.

Poloha

Možnost volby individuální délky pobytu! Pro individuální termíny nás prosím kontaktujte! Obec Maishofen se nachází uprostřed několika známých oblastí - Zell am See/Kaprun (760 – 3 029 m n. m.), Saalbach/Hinterglemm (850 – 2 096 m n. m.) a Hochkönig/Maria Alm. V okolí naleznete plno cyklostezek, např. ve městě Salcburk, které nabízí široký výběr vedoucích, jak samotným Salcburkem, tak překrásnou krajinou s fantastickými výhledy. Jde o cyklistický ráj. Dále můžete navštívit Krimmel a jeho věhlasné vodopády, projet kolem Zellerského jezera, kde budete mít na dosah ledovcovou oblast na Kitzsteinhornu a dále projet cyklostezku podél řeky Saalach. Rakouské Alpy patří také k nejoblíbenějším oblastem nejen všech lyžařů, ale také milovníků přírody, hor, soutěsek a vodopádů. Najdete zde nezapomenutelné výhledy na Alpy, divoké řeky, průzračná jezera a romantické soutěsky. Délka pěších túr se pohybuje od 2 do 5 hodin, velká převýšení se překonají díky lanovkám.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat