Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Gasthof Zur Mühle

Rakousko, Salzbursko, Zell am See / Kaprun

Ubytování Hotel
Počasí
2 °C - Sněžení
2 °C - Sněžení
Cena za osobu od 11 523 Kč

Dostupných: 59 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Čtyřhvězdičkový Gasthof Zur Mühle se nachází v klidné poloze na kraji střediska a ve vzdálenosti asi 1,5 km od centra Kaprunu. Do centra, na lanovku Maiskogel a ke vstupu na trasu pro běžkaře se dostanete po cca 1 km. Lanovka Schmittenhöhenbahn je cca 4 km od ubytování. Zastávka skibusu se nachází před domem. K vybavení rodinně vedeného hotelu patří vstupní hala s recepcí, výtah, Wi-Fi (zdarma), společenská místnost, různé světničky, jídelna, restaurace, dva bary, terasa a lyžárna. Bezplatné parkoviště je zde také. Dále je vám k dispozici wellness zařízení s vyhřívaným venkovním bazénem, tureckou parní lázní, finskou saunou, bylinnou saunou, relaxační místností a světničkou s čerstvým vzduchem. Wellness zařízení je vám k dispozici zdarma. Solárium je vám k dispozici za poplatek (16.00 - 20.00 hodin). Na místě obdržíte navíc slevu 5 % na os. v restauraci "Deins & Meins" v Zell am See a také jednorázovou slevu 10 € na os. u nákupu minimálně 60 € v módním butiku "Fancy's" v Zell am See (po předložení voucheru, obdržíte s podklady k zájezdu).

Stravování

V ceně je zahrnutá polopenze, které se skládá z vydatné snídaně formou švédských stolů, večerního menu o třech chodech s možností výběru (na výběr jsou tři hlavní pokrmy, z nichž je jeden pro vegetariány) a se salátem. Pro malé hosty je připravené dětské menu a na Vánoce a silvestra slavnostní menu.

Poloha

Čtyřhvězdičkový Gasthof Zur Mühle se nachází v klidné poloze na kraji střediska a ve vzdálenosti asi 1,5 km od centra Kaprunu. Do centra, na lanovku Maiskogel a ke vstupu na trasu pro běžkaře se dost...

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj, sprcha/WC, P:
• útulné pokoje s kabelovou TV
• balkon nebo terasa
Dvoulůžkový pokoj/přist., koupelna/WC, P:
• útulné pokoje s kabelovou TV
• balkon nebo terasa
Dvoulůžkový pokoj/2x přist., koupelna/WC, P:
• útulné pokoje s kabelovou TV
• balkon nebo terasa
Útulné pokoje jsou s koupelnou nebo se sprchou s WC, kabelovou TV, telefonem, rádiem, bezpečnostní schránkou (v ceně), fénem na vlasy, kosmetickým zrcátkem a u některých je i balkon nebo terasa.

Ostatní

Důležitá upozornění:
• Děti s rokem narození 2012 a mladší obdrží bezplatný skipas a to v případě, pokud dospělá doprovázející osoba zároveň nabyla skipasu. Na jednu doprovázející osobu je možné získat pouze jeden bezplatný skipas pro dítě. Skipas je platný již od 15 hodin v den příjezdu. • • nebude-li objednaný vícelůžkový pokoj nebo pokoj s přistýlkou plně obsazen, nevzniká nárok na prázdná lůžka

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat