Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Travel Charme Fürstenhaus

Rakousko, Tyrolsko, Achensee

Ubytování Hotel
Počasí
-3 °C - Sněžení
-3 °C - Sněžení

Poloha

Klidná. U jezera. Centrum cca 100 m.

Popis

Luxusní a moderně zařízený hotel disponuje 120 pokoji, restaurací, barem, 3 konferenčními místnostmi, zavazadlovým prostorem, kolárnou, úschovnou golfového vybavení, výtahem, prádelnou, kuřáckým salónkem a počítačem k volnému použití. WiFi zdarma ve všech pokojích. Dětská postýlka a dětská židlička.

Sport a zábava

Fitness. Za poplatek: kajak, šlapadla, 18-ti jamkové golfové hřiště cca 500 m (20 % sleva na green fee pro hosty Golf and Country Club Achensee), plachtění, surfování, potápění a tenis. Zdarma: vnitřní bazén (cca 120 m2), venkovní bazén (cca 80 m2), parní lázeň, sauna, vířivka. Za poplatek: masáže, solárium (cca 6 €/10 min.). Možnost objednání wellness balíčků dle rezervačního systému.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (ZA2): cca 30-34 m2, vybaveny WC, vanou nebo sprchou, balkonem, kab. i sat. TV, telefonem, fénem, sejfem,rádiem. S výhledem na hory. Dvoulůžkové pokoje (Z2C): cca 30-34 m2, s bezbariérovým přístupem a výhledem na jezero a vanou, jinak vybavení stejné jako ZA2. Dvoulůžkové pokoje (Z2S): cca 25-28 m2, vybavení stejné jako Z2C.

Stravování

Snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetových stolů. Oběd a-la-carte a odpolední svačina (slaná nebo sladká). K večeři výběr ze 4-chodového menu nebo formou bufetových stolů. Během dne k dispozici čaj, zákusky a ovoce v Puria Premium Spa. Minibar 1x denně doplňován nealkoholickými nápoji. Welcome drink.

Ostatní

Luxusně zařízený hotel ležící přímo u jezera uprostřed nádherné tyrolské přírody. Velké wellness centrum s vnitřním i venkovním bazénem.
Info: parkování: garáž cca 9 €; domácí zvíře: na vyžádání, cca 25 €/den/pes (pouze s vodítkem ve veřejných prostorách se zákazem vstupu do restaurace a wellness prostor); na místě se platí: lázeňská taxa (cca 1,50 €/den/dosp. os.); příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 28.4-7.5. a 10.9.-2.10. denně/ 4 noci, 24.5.-27.5. středa-sobota/4 noci, 7.7.-9.9. denně/5 noci.
GPS: 47.442429, 11.703691.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Rakousko v lokalitě Tyrolsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat