Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Dorferwirt

Rakousko, Tyrolsko, Ski Juwel - Alpbachtal / Wildschönau

Ubytování Hotel
Cena za osobu od 4 960 Kč

Dostupných: 19 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

Léto: POLOPENZE PLUS * bufetová snídaně s regionálními produkty, čerstvým ovocem, šunkou a špekem * polední svačina - polévka (mimo pondělí) * odpolední káva, čaj a koláč od 15.00 do 16.00 hod (mimo pondělí) * večeře (18.00 - 20.30 hod) 3-chodové menu s výběrem hlavního chodu (bez možnost volby v den příjezdu) * několikrát týdně salátový bufet * 2 nápoje k večeři (nealkoholické, točené pivo nebo stolní víno) * několikrát týdně salátový bufet * 1x týdně bufet se selátkem a živou hudbou Pozor: každé pondělí má provoz zavírací den, hoteloví hosté budou normálně odstravováni (s výjimkou výše uvedených služeb) Na ověření je možné zajistit bezlepkovou stravu (požadavek je nutné uvést při objednání pobytu).

Popis

Recepce, tradiční světnice, jídelna, bar s připojením na internet (vlastní notebook), terasa, výtah, biliár, šipky, privátní sauna (pro max. 4 osoby), úschova vlastních kol zdarma. Cca 300 m od budovy sportovní obchod s možností zapůjčení kol.

Poloha

Gasthof Dorferwirt se nachází v srdci vysokohorského údolí Wildschönau, cca 300 m od centra obce Oberau, cca 10 km jižně od Wörglu a 70 km severovýchodně od Innsbrucku. Možnost pěší turistiky, Nordic Walkingu, jízdy na kole a na koních. Slunné údolí Wildsch Wildschönau se skládá ze 4 vesnic: Niederau, Oberau, Thierenbach a Auffach a nachází se v samém srdci Zillertalských a Kitzbühelských Alp. Toto vysokohorské údolí je jedinečný lyžařský ráj: 26 horských drah a lyžařských vleků, 70 km značených a upravovaných sjezdovek, asi 50 km běžkařských tratí, 40 km zimních turistických stezek, snowboard park v Schatzbergu a "race'n'boarder arena" , sáňkařské dráhy pro denní i noční sáňkování, dobře fungující lyžařská a snowboardová škola.

Ubytování

A) 2 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, některé balkon (CK negarantuje) b) 2 - lůžkové pokoje s možností 1 dětské přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, některé balkon (CK negarantuje) c) 2 - lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, některé balkon (CK negarantuje) d) 1 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, telefon (tento typ pokoje na dotaz), některé balkon (CK negarantuje) Hotel má bezbariérový vstup do hotelu, výtah a na dotaz bezbariérové pokoje.
Celková kapacita: 30 pokojů.

Ostatní

Dětská postýlka zdarma (nutno ověřit dostupnost). Sejf na recepci: zdarma, Biliár a šipky: cca 1 Eur/hra, Privátní sauna (1 až max 4 osoby) cca 15 Eur (nutno předem objednat) Kreditní karty: Mastercard, Maestro.
Vodní svět Wildschönau Oberau (2,6 km) - venkovní multifunkční bazén, dětský bazén, tobogán. Vodní svět "WAVE" Wörgler zážitkový vodní svět s krytým bazénem, saunou a soláriem (10 km).
Parkování: 0 Eur/den (dle dostupnosti).
Pobyt se zvířetem: 7 Eur/noc (bez krmení).
Pobyt začíná nástupem od 12.00 hod a večeří od 18:00 do 20:30 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. V případě příjezdu v pondělí budou na recepci nachystány pouze klíče, nebude z personálu nikdo k dispozici.
Rekreační poplatek: 2 Eur/den/osoba od 15 let.
Proč gasthof Dorferwirt Oberau: - zdarma zážitková karta Wildschönau ErlebnisCARD: vodní svět Wildschönau Oberau a lanovky Markbachjoch a Wiedersbergbahn ZDARMA.

Sport a zábava

Vodní svět Wildschönau Oberau (2,6 km) - venkovní multifunkční bazén, dětský bazén, tobogán. Vodní svět "WAVE" Wörgler zážitkový vodní svět s krytým bazénem, saunou a soláriem (10 km).
Léto: ZDARMA: * 1 x týdně túra po vysokohorských pastvinách s doprovodem * 1 x týdně pěší túra za východem slunce se snídaní na vrcholku * WLAN internet v celého objektu * parkování *Zážitková karta WILDSCHÖNAU (s následujícími službami) např.: zdarma lanovky Markbachjoch, Wiedersbergerhorn , volný vstup do vodního světa Wildschönau, volný vstup do muzea zBach Oberau, zdarma tenisové kurty Oberau, program pro děti v Dragon Clubu (Po - Pá) a zajímavé slevy s mnoha partnery v okolí Wildschönau aj. Pozor: U všech pěších túr, které povede hospodyně, je nutné dosáhnout minimálního počtu osob. Některé služby, které nabízí karta WILDSCHÖNAU jsou sezónní, podrobné informace obdržíte na místě. CK nezodpovídá za uzavření jednotlivých atrakcí. Změna nabídky karty Wildschönau vyhrazena.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat