Vyhledat zájezd

Scol Sporthotel Grossglockner

Rakousko, Tyrolsko, Kals-Matrei

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
19 °C - Oblačno
19 °C - Oblačno

Ostatní

Upřesnění:hotel je tvořen 3 budovami Figol, Jenshof a Krone od sebe vzdálenými max. 20 m; v budově Figol se nacházejí pokoje Figol 2 a Figol 2/3/4 a dále pak bazén, posilovna a après ski bar, v budově Jenshof pak restaurace, ostatní wellness a pokoje Jenshof 2/3/4 a Jenshof Family 4Upřesnění:je povolena max. 1 dětská postýlka na pokoj

  • vynikající poloha v bezprostřední blízkosti sedačkové lanovky
  • i v letošní sezóně oblíbené balíčky se skipasem již v základní ceně
  • wellness včetně bazénu a široká nabídka polyžařské zábavy
  • nově i větší rodinné pokoje s oddělenou ložnicí pro děti
  • cenově zvýhodněné pobyty od soboty do středy
  • stravování formou rozšířené plné penze včetně vybraných nápojů zdarma během večeří
  • především ve vedlejší sezóně zajímavé ceny
  • vždy některá ze služeb v jiné budově s nutností docházení
  • slabší dětské slevy

Doplňující informace: *služby za příplatek.

Poloha

Kals am Grossglockner - lokalita Grossdorf, centrum lokality Grossdorf, resp. Kals - 100 m, resp. 1,4 km, skiareál Matrei / Kals - 10 m.

Popis

Recepce / lobby, restaurace vyhrazená pro hotelové hosty, stylová restaurace, bar, après ski bar s TV u spodní stanice lanovky, společenská místnost s TV, wi-fi připojení k internetu ve většině společných prostor, sluneční terasa s posezením, zimní zahrada s posezením, dětský koutek, hotelový trezor, úschovna lyží a lyžařských bot, vyhrazené parkoviště.

Ubytování

Figol 2/3/4 :24 až 26 m² - pokoj s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky a případně rozkládacím gaučem pro 1 či 2 osoby nebo 1 či 2 přistýlkami, sociální zařízení se sprchou či vanou, balkon či terasaJenshof 2/3/4:22 m² - pokoj s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky a případně rozkládacím gaučem pro 1 či 2 osoby nebo 1 či 2 přistýlkami, sociální zařízení se sprchou či vanou, balkon či terasaJenshof Family 4:30 m² - 1 ložnice s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 1 či 2 osoby nebo 1 či 2 přistýlkami, sociální zařízení se sprchou či vanouFigol 2:15 až 18 m² - pokoj se 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení se sprchou či vanou, balkon či terasa.

Stravování

Snídaně:formou bohatého mezinárodního bufetu včetně nápojůVečeře:formou bohatého bufetu studených předkrmů, polévek, hlavních jídel, příloh, salátů a dezertů, od 18.30 do 20.00 hod. nealkoholické nápoje dle nabídky, pivo a stolní víno konzumované během večeře v restauraci v budově Jenshof, ostatní nápoje za poplatek.

Sport a zábava

Bazén 9 x 5 m, finská sauna#, relaxační koutek s lehátky#, posilovna#, stolní tenis, stolní fotbal; služby označené # mohou využívat osoby až od 16 let, bazén pak i menší děti, ale pouze v doprovodu dospělé osoby.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Rakousko v lokalitě Tyrolsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat