Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Alm-Ferienclub Silbertal

Rakousko, Tyrolsko, Ötztal

Ubytování Hotel
Počasí
-7 °C - Sněžení
-7 °C - Sněžení
Cena za osobu od 15 093 Kč

Dostupných: 2 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Moderní čtyřhvězdičkový Alm-Ferienclub Silbertal se nachází v krásné poloze, uprostřed horského světa v nadmořské výšce cca 2 000 m, nad střediskem Sölden a přímo v lyžařském středisku. Vlastní spojo...

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj/2x přist., sprcha/WC, P:
• moderní pokoje se satelitní TV
• balkon
Dvoulůžkový pokoj, sprcha/WC, P:
• moderní pokoje se satelitní TV
• balkon
Dvoulůžkový pokoj/přist., sprcha/WC, P:
• moderní pokoje se satelitní TV
• balkon
Jednolůžkový pokoj/přist., sprcha/WC, P:
• moderní pokoje se satelitní TV
• balkon
• Přistýlka je vhodná pouze pro děti do 14 let včetně!!
Moderní pokoje jsou částečně z borovicového dřeva a mají koupelnu nebo sprchu s WC, satelitní TV, telefon, Wi-Fi (v ceně), rádio, bezpečnostní schránku (v ceně), fén na vlasy, kosmetické zrcátko a balkon.

Stravování

V ceně zahrnutá polopenze se skládá vydatné snídaně formou švédských stolů s bio koutkem a večerního menu o pěti chodech s možností výběru (výběr z hlavních jídel, menu pro vegetariány je možné po předchozí domluvě). Jednou týdně se pořádá tematický večer, například selský bufet, nebo grilovací večer. Vánoční a silvestrovské menu a také žívá hudba a na silvestra půlnoční bufet jsou také již v ceně.

Ostatní

Domácí zvířata:domácí zvířata vítána (12 € na den, bez krmiva)
Důležitá upozornění:
• Příjezd je možný jen se zimním vybavením a sněhovými řetězy! Příjezdová cesta je od 22:00 do 01:00 uzavřená. K dispozici je bezplatný transfer při příjezdu a odjezdu od 09:00 do 18:00 hod.
• nebude-li objednaný vícelůžkový pokoj nebo pokoj s přistýlkou plně obsazen, nevzniká nárok na prázdná lůžka

Popis

Moderní čtyřhvězdičkový Alm-Ferienclub Silbertal se nachází v krásné poloze, uprostřed horského světa v nadmořské výšce cca 2 000 m, nad střediskem Sölden a přímo v lyžařském středisku. Vlastní spojovací vlek se nachází přímo před domem. V centru střediska s možnosti pro après ski, s bary a restauracemi to žije, najdete jej ve vzdálenosti cca 7 km. Turistická stezka, která je přímo u domu láká ke krásné turistice. Útulné ubytování se nachází uprostřed malé vísky s různými chatkami a nabízí vstupní prostor s recepcí, výtah, restauraci à la carte, terasu a panoramatickým výhledem s lehátky, bar, kino a lyžárnu se sušákem na lyžáky. Bezplatné parkoviště je také k dispozici u domu. Použití vitálního zařízení s panoramatickou saunou, parní lázní, kabinkou s infračerveným zářením a relaxační místností od 15:00 - 18:00 je v ceně. Solárium a masáže jsou zdarma. Dále je zdarma použití posilovny a stolního tenisu a účast na hotelovém zábavném programu, např. s doprovázenými procházkami ve sněžnicích, procházkami s pochodněmi, odpoledním sáňkováním a snowtubingem. Navíc tu občas hraje živá hudba v "Rodelkeller" (3 - 5x týdně). Od 09.12. - 16.12.2017 se koná bezplatní lyžarský test v kooperaci s Sport Glanzer, při kterém si můžou hosté 2 dni bezplatně nechat zkontrolovat lyže a hůlky (dle dostupnosti). Bezplatné parkoviště je u domu. Upozornění:Vlastní doprava je bez problémů možná, zimní výbava včetně sněhových řetězů je však nezbytná. Příjezdová silnice je mezi 22.00-01.00 hodin uzavřena. Transfer pro příjezdy a odjezdy je mezi 09.00-18.00 hodin zdarma.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat