Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Aqua Dome

Rakousko, Tyrolsko, Ötztal

Ubytování Hotel
Počasí
-4 °C - Oblačno
-4 °C - Oblačno

Popis

Nádherný a velmi moderní hotel Aqua Dome Tirol Therme Längenfeld v Tyrolsku - termální lázně v ceně, nezapomenutelný wellness zážitek pro celou rodinu.

Sport a zábava

Lázně Therme Längenfeld nabízejí obrovskou škálu služeb: v Therme Dómu, který připomíná svým tvarem krystal, se lze koupat ve 2 velkých bazénech, které jsou napuštěny termální vodou. Architektonicky jsou velmi zajímavé 3 venkovní visuté bazény ve tvaru misek, které obsahují minerální, sirnanou a též slanou vodu – jenom si vybrat… Dále samozřejmě sauny, parní lázeň, tropický déšť, vodopády. Opravdoví plavci ocení 25m plavecký bazén, bazén s aqua-gymnastikou a vodní spinning neboli aqua cycling. Nejmodernější posilovací stroje najdeme v moderním fitness.

I rodiny s dětmi si tady najdou svůj prostor k vyžití a zábavě: tzv. Alpská Noemova Archa je vodní svět se 2 plaveckými bazény na palubě lodi, obří skluzavka a prostor pro hry.

Mezinárodní i lokální speciality nabízí místní restaurace s širokým výběrem. V restauraci je nutné dodržovat pravidla dres kódu.

Poloha

Ultramoderní stavba Aqua Dome na cca 50.000 m2 s osobitými architektonickými prvky láká každého s návštěvě tohoto neobyčejného světa wellness a relaxace. Nádherný tyrolský komplex Aqua Dome doporučujeme manželským párům i rodinám s dětmi. Přijeďte a užijte si blahodárné účinky zdejších sirných termálních pramenů s výhledem na Öztalské Alpy.

Stravování

Polopenze (snídaně formou bufetu, večeře 5chodové menu, nebo formou bufetu).

Ubytování

Nádherné moderní pokoje s příslušenstvím, TV-SAT. Dvoulůžkový pokoj Auszeit (cca 35 m2) pro max. 3 os.: designové prvky alpského stylu, internet, balkón, dvoulůžko, pohovka, denně doplňovaný minibar s nealko nápoji v ceně. Junior Suite Freiraum (cca 65 m2) pro max. 4 osoby: stylové designové vybavení, dvoulůžko, pohovka, křesla, balkón, určité pokoje s krbem. Rodinný pokoj Raumwunder (cca 70 m2) pro max. 6 osob: moderní designové ubytování - 2x dvoulůžkový pokoj oddělenými dveřmi, 2x příslušenství.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Rakousko v lokalitě Tyrolsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat