Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Sportiv-Hotel Mittagskogel

Rakousko, Tyrolsko, Pitztal

Ubytování Hotel
Počasí
-1 °C - Sněžení
-1 °C - Sněžení
Cena za osobu od 15 098 Kč

Dostupných: 8 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů s biokoutkem a čajovým bufetem, stejně jako z večerního menu o čtyřech chodech s možností výběru (dvě polévky, dvě hlavní jídla na výběr) a se salátovým bufetem (ne v případě tématických večerů). Dále se pořádají různé tematické bufety. O Vánocích (24.12.) je v ceně slavnostní menu o šesti chodech a vánoční oslava s hudbou (CD), o Silvestra slavnostní večeře se šampaňským, silvestrovskou oslavou a půlnočním bufetem, stejně jako snídaní pro spáče (do 11 hodin) na Nový rok.

Ostatní

Domácí zvířata:domácí zvířata vítána (7 € na den, bez krmiva, nepovolena v jídelním sále)
Důležitá upozornění:
• Děti s rokem narození 2008 a mladší obdrží na místě v doprovodu rodiče bezplatnou kartu pro používání lanovek a vleků (nutnost prokázání totožnosti).
• nebude-li objednaný vícelůžkový pokoj nebo pokoj s přistýlkou plně obsazen, nevzniká nárok na prázdná lůžka

Poloha

Romantický, čtyřhvězdičkový hotel Sportiv-Hotel Mittagskogel v alpském stylu se nachází v centru Mandarfenu. Lyžařské středisko Rifflsee je odtud cca 50 m, ledovec Pitztal cca 500 m a sjezdovky vedou...

Popis

Romantický, čtyřhvězdičkový hotel Sportiv-Hotel Mittagskogel v alpském stylu se nachází v centru Mandarfenu. Lyžařské středisko Rifflsee je odtud cca 50 m, ledovec Pitztal cca 500 m a sjezdovky vedou okolo domu ve vzdálenosti cca 15 m. Nejbližší zastávka skibusu je cca 20 m od domu. K vybavení příjemného ubytování patří recepce, výtah, hala s krbem, Wi-Fi (v ceně), restaurace, denní a sklepní bar, bar pod deštníkem "Skihaserl", vinný sklep a moderně zařízený jídelní sál, stejně jako kavárna "Platzl". Použití posilovny a wellness zařízení o velikosti asi 350 m² s krytým bazénem (otevřen 07.00 - 20.30 hodin) s protiproudovým zařízením, parní lázní, aromatickou saunou, bio saunou, finskou saunou (sauny jsou otevřeny 15.30 - 19.00 hodin), kabinkou s infračerveným zářením a relaxační místností s vodními lůžky je v ceně. Solárium, masáže a kosmetické aplikace lze přiobjednat za poplatek v "Body-Vitalcenter" (otevírací doba 09.00 - 19.00, v sobotu zavřeno). V hotelovém venkovním baru pod deštníkem "Skihaserl" se denně pořádá après ski, jednou týdně se koná degustace vína (za poplatek). Navíc tu máte k dispozici také místnost pro volnočasové aktivity s herními automaty (za poplatek). Bezplatné parkoviště a parkovací garáž za poplatek jsou k dispozici.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj, sprcha/WC (cca 20 m²), P:
• komfortní pokoje se satelitní TV
• balkon nebo terasa
Dvoulůžkový pokoj/2x přist., sprcha/WC (25 - 30 m²), P:
• komfortní pokoje se satelitní TV
• balkon nebo terasa
Útulné pokoje jsou s koupelnou nebo sprchou s WC, bio lůžka, satelitní TV, telefonem, rádiem, Wi-Fi (v ceně), bezpečnostní schránkou (v ceně) a s balkonem nebo terasou.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat