Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Möderle

Rakousko, Tyrolsko, Pitztal

Ubytování Hotel
Počasí
16 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 2 358 Kč

Dostupných: 113 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A2A): pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, samostatným WC, fénem, rádiem, telefonem, sat. TV, trezorem, balkonem.Jednolůžkové pokoje (A1A): vybavení jako A2A.Apartmány (A2B): 2x ložnice, vybavení jako A2A.Joker pokoje (A2S): bez balkonu, výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. .

Stravování

Polopenze. Snídaně formou bufetových stolů s biokoutkem. 1x týdně grilování nebo místní speciality. 16.00-17.00 koláčový bufet. K večeři výběr z menu o 4 chodech (saláty, polévky a předkrmy formou bufetu).

Ostatní

Klidný hotel s možností wellness bonusová karta Pitztaler Freizeitpass zdarma .
Klidný hotel s možností wellness. Bonusová karta Pitztaler Freizeitpass zdarma.
Info: Parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: na vyžádání, cca 8 €/den; lázeňská taxa: cca 2 € den/osoba od 15 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc, 7.7.-31.8. denně/2 noci.
GPS: 47.022335,10.865931.

Poloha

Klidná, v nadmořské výšce 1400 m, lanovka Riffelsee cca 5 km, zastávka turistického autobusu cca 50 m. Ledovec Pitztaler cca 6 km a osvětlený vodopád s vyhlídkovou plošinou cca 1 km.

Popis

Hotel s 23 pokoji, restaurací, barem, tyrolskou jizbou, společenskou místností, výtahem, letní terasou, loukou s lehátky a slunečníky. WiFi zdarma. Dětské hřiště.

Sport a zábava

Zdarma: malé fitness. Zdarma: zcela nové wellness centrum (vstup od 14 let) s bio saunou, finskou saunou, parní lázní, Kneippovým bazénkem, infrakabinou a relaxačními prostory. Za poplatek: masáže.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat