Vyhledat zájezd

Hotel Sport & Vital Seppl

Rakousko, Tyrolsko, Pitztal

Ubytování Hotel
Počasí
9 °C - Jasno
9 °C - Jasno

Stravování

V ceně zahrnutá polopenze PLUS se skládá z nápoje na přivítanou s představením domu, z vydatné snídaně formou švédských stolů s teplými a studenými pokrmy, vitálním koutkem a džusy, denní odpolední svačinku (15.00 - 19.00 hodin) se saláty, polévkami a koláčem, stejně jako z večerního menu o čtyřech chodech s možností výběru a se salátem. K dispozici je i speciální dětský bufet (do 11 let včetně). Dále se občas pořádají různé tematické bufety a jednou týdně slavnostní večer. O Vánoce a na Silvestra se podává speciální slavnostní večeře. Veškerá jídla se podávají v hlavní budově.

Ostatní

Domácí zvířata vítána (12 € na den, bez krmiva) Důležitá upozornění:• •Vstup do wellness zařízení je dětem povolen od 14 let. •Děti s rokem narození 2006 a mladší obdrží na místě v doprovodu rodiče bezplatnou kartu pro používání lanovek a vleků (nutnost prokázání totožnosti). •nebude-li objednaný vícelůžkový pokoj nebo pokoj s přistýlkou plně obsazen, nevzniká nárok na prázdná lůžka.

Poloha

Rodinný čtyřhvězdičkový Hotel Sport & Vital Seppl se nachází v klidné poloze uprostřed osady "Weißwald", obklopený lesy a loukami. Nejbližší zastávku skibusu najdete po cca 100 m. Skibus vás pohodlně zaveze do cca 2 km vzdáleného lyžařského střediska na Pitztálský ledovec a Rifflsee. Do centra střediska St. Leonhard je to cca 3 km. 

Popis

K vybavení hotelu, který se skládá z hlavní a vedlejší budovy, patří vstupní hala s recepcí, výtah, jídelna na snídaně, jídelní sál, restaurace, bar, vinný sklep, pokoj s krbem, čítárna, herna, místnost s TV, internetový koutek a Wi-Fi (obojí za poplatek) a lyžárna. Hotel je dále vybaven wellness zařízením (cca 100 m²) s krytým bazénem (otevřen 08.00 - 20.00 hodin) s připojením na venkovní bazén, s parní lázní, termálním bazénem v jeskyňce a se saunami (otevřeno 14.00 - 19.00 hodin), mimo jiné s venkovní saunou. Za poplatek si můžete objednat i kosmetické aplikace. Hotel nabízí kuželkárnu (za poplatek) a aktivní program (v ceně) s procházkami s pochodněmi, ranní a vodní gymnastiku, aerobic a stretching. Posilovna a místnost se stolním tenisem jsou zde také (v ceně). Parkoviště je zdarma k dispozici.

 

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj/přist., sprcha/WC (vedlejší budova), P PLUS: •útulné pokoje se satelitní TV •ubytování ve vedlejší budově •balkon nebo terasa Dvoulůžkový pokoj/2x přist., sprcha/WC (Weisswald), P PLUS: •útulné pokoje se satelitní TV •balkon nebo terasa Dvoulůžkový pokoj/přist., sprcha/WC (Pitztal), P PLUS: •útulné pokoje se satelitní TV •balkon nebo terasa Útulné pokoje jsou s koupelnou nebo sprchou s WC, rádiem, telefonem, satelitní TV, fén na vlasy, u některých je i minibar (za poplatek), některé mají i bezpečnostní schránku a balkon nebo terasu. Ubytování je možné v hlavní i vedlejší budově.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Rakousko v lokalitě Tyrolsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat