Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Alpenruh

Rakousko, Tyrolsko, Serfaus - Fiss - Ladis

Ubytování Hotel
Počasí
15 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 14 823 Kč

Dostupných: 34 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Rodinný čtyřhvězdičkový hotel Alpenruh se nachází uprostřed tyrolského lyžařského střediska Serfaus, pouze okolo 150 m od centra města Serfaus. obklopeno vrcholky mnohých třítisícovek. Ve skvělé poloze očekává hosty komfortně a moderně zařízení hotel v centru Serfause. Vesnická podzemní dráha, která Vás dopraví přímo k lanovce, se nachází cca 100 m od ubytování, lanovku a nejbližší trasu pro běžkaře najdete po po cca 1,2 km. K vybavení moderně a pohodlně vybaveného hotelu patří recepce, hotelový salónek s denním barem, výtah, Wi-Fi (za poplatek), společenská místnost, dětský koutek, jídelní sál a tyrolský salónek a slunečná terasa. Pro Vaše vybavení je zde lyžárna. Parkoviště je zdarma, parkovací garáž za poplatek (každé dle dostupnosti). Bazén se svěží vodou a vířivkou s aromatickými oleji, parní lázeň, saunu a kabinku s infračerveným zářením a lze používat zdarma od 15.00 do 19.00 hodin (bazén od 07.00-19.00 hodin). Týdně je k tomu mimoto navíc nabízen lyžařská eventová akce ve středisku /Adventure Night) s laserovou show, na přání se jí za poplatek můžete také zúčastnit.

Stravování

V ceně zahrnutá polopenze PLUS se skládá z nápoje na přivítanou, ze snídaně formou švédských stolů s teplými a studenými pokrmy, s vitálním koutkem, ovocem a džusy, odpoledního bufetu s moučníky a ovocem a z večerního menu o čtyřech chodech s množností výběru (na výběr jsou tři hlavní jídla) a se salátem a sýry. Jednou týdně se podává bufet s dezerty. Dietní a vegetariánské stravování je možné po předchozí domluvě. Jednou týdně se pořádá tematický večer se speciálním bufetem. Vánoční menu o šesti chodech a silvestrovská večeře jsou již v ceně.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj/2x přist., koupelna/WC, P PLUS:

• prostorné pokoje s kabelovou TV

Dvoulůžkový pokoj/2x přist., koupelna/WC (balkon), P PLUS:

• prostorné pokoje s kabelovou TV
• balkon nebo terasa

Prostorné pokoje mají koupelnu s WC, kabelovou TV, telefon, rádio, Wi-Fi (za poplatek), fén na vlasy, bezpečnostní schránku (v ceně), kosmetické zrcátko a u některých je i balkon nebo terasa (dle objednaného typu pokoje).

Poloha

Rodinný čtyřhvězdičkový hotel Alpenruh se nachází uprostřed tyrolského lyžařského střediska Serfaus, pouze okolo 150 m od centra města Serfaus. obklopeno vrcholky mnohých třítisícovek. Ve skvělé polo...

Ostatní

Domácí zvířata:domácí zvířata vítána (12 € na den, bez krmiva, vstup do jídelního sálu a wellness zařízení je zvířatům zakázán)
Důležitá upozornění:
• Příjezd k ubytování autem je možný pouze v den příjezdu (v ostatní dny je zákaz vjezdu).
• Přístup do sauny a parní lázně je povolen osobám od 15 let.
• nebude-li objednaný vícelůžkový pokoj nebo pokoj s přistýlkou plně obsazen, nevzniká nárok na prázdná lůžka

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat