Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel/Apartmány Belmont

Rakousko, Tyrolsko, Serfaus - Fiss - Ladis

Ubytování Hotel
Počasí
22 °C - Jasno
Cena za osobu od 3 036 Kč

Dostupných: 211 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Klidná lokalita, lanovky a veřejné tenisové kurty v dosahu. Centrum cca 200 m.

Popis

13 pokojů a 7 apartmánů, bar (samoobsluha), snídaňová jídelna, hotelová hala. Terasa s lehátky a slunečníky. WiFi v hale zdarma. Dětské hřiště. Dětská postýlka na vyžádání v CK zdarma, do 2 let zdarma. Maximální počet osob na pokoji smí být překročen.

Sport a zábava

Za poplatek: stolní fotbálek a biliár. Zdarma: sauna, parní lázeň a solárium za poplatek (1x týdně využití sauny a parní lázně zdarma).

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A2C/A2D): cca 18 m2. Pokoje jsou vybaveny kabel. TV, rádiem, telefonem, trezorem, sprchou, WC, fénem, balkonem nebo terasou. A2D bez balkonu.Jednopokojové apartmány (F2F): pro 2 osoby, cca 32 m2, obývací ložnice s postelí. Apartmány jsou vybavené kab. TV, telefonem. sprchou nebo vanou, WC, balkonem, posezením a kuchyňským koutem (chladnička, kávovar, mikrovlnná trouba, sporák, myčka).Dvoupokojové apartmány (F4G): pro až 4 osoby, cca 45 m2, obývací ložnice a dvoulůžkový pokoj, vybavení jako F2F.Třípokojové apartmány (F5H): pro až 5 osob, cca 55 m2, obývací ložnice a dvoulůžkový pokoj, vybavení jako F2F. .

Stravování

Bez stravy nebo snídaně. Formou bufetových stolů. Pro pokoje A2C/A2D je možné rezervovat večeře. Ceny večeří dle rezervačního systému.

Ostatní

V blízkosti údolní stanice lanovky Fiss, která je výchozím bodem pro sportovce a turisty navíc pro hotelové hosty Sommer Card zdarma .
V blízkosti údolní stanice lanovky Fiss, která je výchozím bodem pro sportovce a turisty. Navíc pro hotelové hosty Sommer Card zdarma.
Info: Parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: cca 12 €/den; lázeňská taxa: cca 2,60 €/den/os. od 14 let; příjezd/minimální délka pobytu: denně/4 noci.
GPS: 47.0556,10.6149.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat