Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Alpengasthof Panorama

Rakousko, Tyrolsko, Skiwelt Wilder Kaiser - Brixental

Ubytování Hotel
Počasí
-7 °C - Sněžení
-7 °C - Sněžení

Poloha

Rodinné ubytování Alpengasthof Panorama se nachází uprostřed lyžařského střediska Markbachjoch ve výšce 1 460 m n.m.. Čeká tu na vás krásný panoramatický výhled na Kitzbühelské Alpy, na sjezdovku se ...

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj, sprcha/WC, P PLUS:
• příjemné pokoje
• balkon
Dvoulůžkový pokoj/2x přist., sprcha/WC, P PLUS:
• příjemné pokoje
• dvoulůžko nebo patrová postel
• balkon
Třílůžkový pokoj/2x přist., sprcha/WC, P PLUS:
• příjemné pokoje
• dvoulůžko, patrová postel a jednolůžko
• balkon
Útulné pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC a balkon.

Stravování

V ceně zahrnutá polopenze PLUS se skládá ze snídaně formou švédských stolů s müsli koutkem, dále z polední polévky a z večerního menu o třech chodech nebo formou bufetu (se salátovým bufetem). Horskou a lyžařskou vodu máte k dispozici celodenně bezplatně. V ceně je zahrnuto také vánoční a silvestrovské menu. K tomu obdržíte jeden poukaz na osobu na nápoj jako např. pivo, 1 pálenka, 1 limonáda, 1/8 l vína, čaj nebo káva v baru pod deštníkem "Schnapshütte" na stanici kabinkové lanovky. 1x za týden se koná večer s grilováním a také jednou pro týden procházka s pochodněmi (obojí dle počasí).

Popis

Rodinné ubytování Alpengasthof Panorama se nachází uprostřed lyžařského střediska Markbachjoch ve výšce 1 460 m n.m.. Čeká tu na vás krásný panoramatický výhled na Kitzbühelské Alpy, na sjezdovku se dostanete přímo z prahu dveří. Buďte tak první, kdo zahájí parádní den a poslední, kdo den na sjezdovce skončí. Příjezd a odjezd k ubytování je možný pouze s lanovkou (provoz lanovky 09.00 - 16.30 hodin, jízda v den příjezdu od 15.00 hodin zdarma v případě, že je objednán skipas). Horní stanice lanovky se nachází cca 100 m od domu. Hosté se mohou v den příjezdu nechat dopravit od horské stanice lanovky k domu sněžným skútrem (na vyžádání u Alpengasthofu). Centrum střediska Niederau v údolí je dosažitelné během 10 minut lanovkou. Oblíbené ubytování má společenskou místnost se satelitní TV, výtah, Wi-Fi (v ceně, ve veřejných prostorech), bar, restauraci a místnost na snídaně a lyžárnu. Bezplatné parkoviště je vám k dispozici na Laner Köpfl, cca 300 m od dolní stanice lanovky.

Ostatní

Domácí zvířata:domácí zvířata po předchozí domluvě
Důležitá upozornění:
• Pří- a odjezd je možný pouze s lanovkou Markbachjochbahn (09.00 - 16.30 hodin). V případě objednávky skipasu je v den příjezdu jízda od 15.00 hodin zdarma. Parkoviště je k dispozicí zdarma v údolí (viz. popis).
• Vyzvednutí na horní stanici lanovky sněžným skútrem je možné v den příjezdu a odjezdu telefonicky po předchozím objednání v Alpengasthofu! Prosím kontaktujte v tomhle případu Vaši ubytování, když už budete v kabinkové lanovce.
• nebude-li objednaný vícelůžkový pokoj nebo pokoj s přistýlkou plně obsazen, nevzniká nárok na prázdná lůžka

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Rakousko v lokalitě Tyrolsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat