Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Sporthotel Ellmau

Rakousko, Tyrolsko, Skiwelt Wilder Kaiser - Brixental

Ubytování Hotel
Počasí
17 °C - Možnost bouřky
17 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 4 804 Kč

Dostupných: 284 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Komfortní a v tyrolském stylu postavený čtyřhvězdičkový Sporthotel Ellmau se nachází okolo 50 m od centra města a asi 400 m od vleku Vötterstätt střediska Skiwelt Wilder Kaiser - Brixenthal. Bezplatn...

Ostatní

Důležitá upozornění:
• nebude-li objednaný vícelůžkový pokoj nebo pokoj s přistýlkou plně obsazen, nevzniká nárok na prázdná lůžka

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj/přist., sprcha/WC (hlavní budova), P:
• komfortní pokoje s kabelovou TV
• dvoulůžko a jednolůžko
• balkon
• v hlavní budově
• Přistýlka je vhodná pouze pro děti do 15 let včetně!
Dvoulůžkový pokoj/přist., koupelna/WC (Dependance), P:
• komfortní pokoje s kabelovou TV
• dvoulůžko a jednolůžko
• balkon
• ve vedlejší budově
• Přistýlky jsou vhodné pouze pro děti do 15 let včetně!
Komfortně zařízené pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, kabelovou TV s integrovaným rádiem, Wi-Fi (v ceně), trezor (v ceně), telefon, fén na vlasy a balkon. Kromě Dvoulůžkového pokoje (Dependance) se všechny pokoje nacházejí v hlavní budově.

Stravování

V ceně zahrnutá polopenze zahrnuje v den příjezdu přípitek na přivítanou a denně bohatou snídani formou švédských stolů a pětichodové menu na výběr (výběr z hlavního chodu) včetně bufetu s dezerty a se saláty večer. Pro děti je nabízeno speciální dětské menu. Dále jsou pořádány různé tématické večery. O Vánocích a na Silvestra je v ceně zahrnuto speciální slavnostní menu.

Popis

Komfortní a v tyrolském stylu postavený čtyřhvězdičkový Sporthotel Ellmau se nachází okolo 50 m od centra města a asi 400 m od vleku Vötterstätt střediska Skiwelt Wilder Kaiser - Brixenthal. Bezplatný skibus Vás dopraví přímo od hotelu do lyžařského střediska (nástup na lanovku Hartkeiserbahn). Ubytování se skládá z hlavní budovy a cca 150 m vzdálené vedlejší budovy, která není nijak kategorizována. Tradiční hotel disponuje prostornou hotelovou halou, recepcí s trezorem (v ceně), Wi-Fi (v ceně), internetovým koutkem (v ceně), společenskou místností, výtahem, restaurací a-la-carte, restaurací, salónkem, barem, posilovnou, dětskou hernou a lyžárnou se sušákem na lyžáky. Bezplatná parkovací místa jsou tu také (dle dostupnosti). K odpočinku láká hotelové wellness zařízení s různými saunami, vířivkou, aromatickou parní lázní, kabinkou s infračerveným zářením, relaxační místností, světelnou terapií a vnitřním a vnějším bazénem. Za poplatek si můžete navíc dopřát solárium, masáže, kosmetiku nebo císařské lázně s relaxační a nudistickou částí. V ceně je také účast na pravidelných nordic walking procházkách nebo vodní gymnastice. Kromě toho je 2x týdně nabízena živá hudba. Na dobu Vašeho pobytu obdržíte kartičku pro hosty Wilder Keiser Gäste Card, se kterou budete mít mnoho aktivit zdarma nebo za zvýhodněnou cenu, budete moci požívat bezplatně skibusy a obdržíte mnoho dalších zvýhodnění (případné změny vyhrazeny, nelze směnit za hotovost).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat