Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Landhaus Michael

Rakousko, Tyrolsko, Skiwelt Wilder Kaiser - Brixental

Landhaus Michael (hlavní fotografie)
  • Landhaus Michael (fotografie 2)
  • Landhaus Michael (fotografie 3)
  • Landhaus Michael (fotografie 4)
  • Přejít
    do galerie
Strava Snídaně
Ubytování Pension
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Hotel Landhaus Michael
Počasí
5 °C – Sněžení
Pobytové zájezdy Lyžařské zájezdy

Poloha

Na úpatí Hohe Salve (1 829 m) se na prosluněném místě Kitzbühelských Alp rozprostírá obec Hopfgarten (620 m). S masovým turistickým ruchem se tady nesetkáte, místo toho naleznete místo, jež si zachovalo svou identitu a každého turistu přivítá pravou pohostinností. Tradiční místní jádro, se svými úzkými, dlážděnými uličkami a nádherným dvouvěžatým barokním kostelem, symbolem Hopfgartenu, tuto identitu ještě zvýrazňuje. O zábavu mimo sjezdovky se postarají různá zařízení určená pro volný čas, např. sáňkařské dráhy, kluziště nebo různé akce v kulturním a volnočasovém centru Salvena. Jelikož je Hopfgarten vzdálen pouhou hodinu cesty autobusem, autem nebo vlakem od Mnichova, Salcburku a Innsbrucku, dostanete se sem výborně i v hluboce zasněžené zimě.

Se skipasem "SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental" máte přístup do jednoho z největších a nejmodernějších lyžařských středisek na světě! Středisko SkiWelt bylo již několikrát prohlášeno za jedno z nejlepších lyžařských středisek světa! 90 moderních vleků, 284 km sjezdovek (z toho přes 254 km je možno uměle zasněžit), ale také 4 snowparky Vám garantují skvělou zábavu na sněhu. Je jedno zda velký nebo malý, začátečník nebo profi, zde si prostě přijde na své úplně každý. Přes místní vrcholek Hohe Salve je Hopfgarten napojen přímo na SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental. Kabinková lanovka pro 8 osob vás pohodlně dopraví do prostřední stanice, která leží ve výšce 1 200 m, kde se vám otevírají další možnosti. Sjezd do údolí Itteru o délce 3,5 km čeká na zdatné lyžaře na vrcholu Hohe Salve, profíci si na své přijdou na celkem skoro 2 km dlouhé černé sjezdovce u lanovky Hohe Salve. Freeridisté si mohou zajezdit na svahu Salvista a freestylisti zase ve funparku, kde najdou atrakce jako skokánky, tably a raily. I Westendorf a Söll mají rovněž snowpark s mnoha elementy. Pravý požitek slibují skoro 81 stanic a chatek na posezení, které zdobí celé lyžařské středisko. V zimě 2015/2016 byl zahájen provoz nevšední atrakce prokazující možnosti pohodlí na lanovce v Hopfgarden: nová šesti-sedačková lanovka "Schernthannbahn" disponuje kromě vyhřívaných sedaček, komfortního polstrování, nebesky modrého ochranného štítu proti nepřízni počasí a automatickým uzavíráním popruhů také automatickou pomocí při nástupu. Jedná se o nástupní plošinu, která rozpozná, kdy nastupuje dítě. Tato lanovka dokazuje, že co se týče komfortu a bezpečí dá se vždy vymyslet něco nového. Pokud jste na zájezdu se svým potomkem, nebo jste sami milovníci pohádek, musíte neprodleně využít zážitkovou kabinovou lanovku v SkiWelt Söll. Například také s jedním z témat "Hans im Glück"! S rozšířením skipasu na "Super Ski Card" (viz. lyžařský region) máte dokonce možnost vybrat si z více než 2 750 km sjezdovek a 938 lanovek i vleků ve 22 lyžařských regionech v Tyrolsku a Salcbursku.

Vzdálenost od sjezdovky: 0 - 50 m

Popis

Útulný Landhaus Michael se nachází jen kousek (100 m) od kabinové lanovky Hohe Salve. Za dobrých sněhových podmínek je možný sjezd až k domu. Nástup na běžeckou trať naleznete po přibližně 100 m. Po asi 600 m dojdete do centra Hopfgartenu, kde najdete možnosti nákupu. K vybavení příjemného ubytování patří místnost na snídaně, společenská místnost s kabelovou TV, Wi-Fi, lyžárna a terasa. Je zde také bezplatné parkoviště (dle dostupnosti).

Sport a zábava

Běžky: Prázdninový region Wilder Kaiser skýtá celkem cca 65 km sjezdovek lehkého až středně těžkého stupně obtížnosti. V Hopfgartenu (19 km běžkařských tratí) a jeho sousedech Itteru, Wörglu, Angerbergu a Mariasteinu najdete velmi pestrý terén. Oblíbené trasy jsou například dlouhá Kaiserblickrunde, která umožňuje nádherný výhled na Wilder Kaiser. V Itteru najdete trasu o délce 9,6 km. Nejdelší trasou regionu je Penningberg o délce 10,9 km. Pokud se za bílého dne nestačíte vašeho oblíbeného sportu nasytí. nevadí! Zaběžkovat si tu můžete i večer - o to se postarají noční trasy v Angerbergu (3,5 km) a ve Wörgelu (1,5 km). Doporučení hodná je také 2,2 km dlouhá vysokohorská trasa u Hochbrixenu, která vás odmění opravdu impozantním výhledem na okolní panorama. Ale i v ostatních střediscích kolem Wilder Kaiser najdete krásné trasy s krásnými výhledy. Celkem je z čeho vybírat - totiž ze 600 km!

Celkem sjezdovek: 2750 km

Modrých sjezdovek: 1139 km

Červených sjezdovek: 1304 km

Černých sjezdovek: 307 km

Celkem vleků: 938

Ubytování

Jednolůžkový pokoj, sprcha/WC, S
• rustikálně zařízené pokoje s kabelovou TV

Dvoulůžkový pokoj/přist., sprcha/WC, S
• rustikálně zařízené pokoje s kabelovou TV

Dvoulůžkový pokoj, sprcha/WC, S
• rustikálně zařízené pokoje s kabelovou TV

Útulně zařízené pokoje mají sprchu s WC, kabelovou TV, rádio, fén na vlasy, balkon nebo terasu a také Wi-Fi.

Stravování

V ceně je zahrnuta snídaně formou švédských stolů.

Ostatní

Důležitá upozornění:
• nebude-li objednaný vícelůžkový pokoj nebo pokoj s přistýlkou plně obsazen, nevzniká nárok na prázdná lůžka

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Rakousko v lokalitě Tyrolsko nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat