Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Basur

Rakousko, Tyrolsko, St. Anton

Ubytování Hotel
Počasí
19 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 2 535 Kč

Dostupných: 304 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Příjemný hotel leží v centru Flirsch am Arlberg, ale i přesto má klidnou polohu. Hosté mají v ceně pobytu kartu St. Anton Card, se kterou můžou využívat 1 den lanovky v oblasti, 1x mohou zdarma navštívit bazén St. Antonu nebo Pettneu, 1x mají volný vstup na golfové hřiště v St. Antonu, během svého pobytu pak mohou zdarma využívat veřejné dopravy a navštěvovat muzeum v St. Antonu. Na místě je pak možné přikoupit si „Wanderpass“, se kterým je možné využívat lanovky neomezeně. (3 dny cca 38 Euro, 5 dní cca 43 Euro).Hala s recepcí, výtah, jídelna, restaurace, bar, wi-fi zdarma, herna pro děti, parkoviště, zahrada s lehátky na opalování.

Sport a zábava

V ceně sauna, pára a odpočívárna (přístupné od 12 let).

Ubytování

Pokoje mají koupelnu s WC, TV-Sat a některé i balkon. 2-4 lůžkové pokoje tvoří 2 místnosti, v pokoji pro děti je palanda a je vhodný jen pro 2 dospělé osoby a maximálně 2 děti do 14,9 let.

Stravování

Polopenze - snídaně formou bohatého bufetu, večeře menu o 3 chodech s možností výběru u hlavního jídla, salátový bufet. Pro děti do 14,9 let je k večeřím zahrnut v ceně 1 nápoj.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat