Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Karl Schranz

Rakousko, Tyrolsko, St. Anton

Ubytování Hotel
Počasí
-7 °C - Sněžení
-7 °C - Sněžení
Cena za osobu od 37 503 Kč

Dostupných: 1 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Čtyřhvězdičkový hotel Karl Schranz se nachází ve slunné a klidné poloze střediska St. Anton a nabízí krásný výhled na kulisu hor. Do centra a lyžařského střediska je to cca 600 m, k dispozici je hotelový shuttle, který vás zaveze jak k vleku, tak i do centra města (dle dohody s hotelem 08:30-17:00 hod.). Navíc je k dispozici i skibus, který staví po cca 200 m. Nástup na běžkařskou trať Verwall je možný po asi 400 m. K vybavení ubytování patří recepce, výtah, hotelová hala, světnička, jídelní sál, restaurace, útulné a velkoryse střižené hotelové prostory a bezplatná Wi-Fi. Posilovnu (denně 07:00-19:30 hod.) stejně jako cca 450 m² velké wellness zařízení s krytým bazénem a kabinkou s infračerveným zářením (denně 07:00-19:30 hod.) parní lázní, saunou a relaxační místností (denně 15:00-19:30 hod.) lze používat zdarma. Solárium a masáže lze přiobjednat za poplatek. Parkoviště a podzemní garáž jsou zdarma.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj/přist., sprcha/WC, P PLUS:
• útulné pokoje s kabelovou TV
Dvoulůžkový pokoj/přist., sprcha/WC (balkon), P PLUS:
• útulné pokoje s kabelovou TV
• balkon nebo terasa
Útulné pokoje jsou s koupelnou nebo sprchou s WC, kabelovou TV, rádiem, telefonem, Wi-Fi (v ceně), fénem na vlasy a některé jsou i s balkonem nebo terasou (dle objednaného typu pokoje).

Stravování

V ceně zahrnutá polopenze PLUS se skládá ze snídaně formou švédských stolů, après ski svačinky a z večerního menu o třech chodech s možností výběru a se salátem. St. Antonská vánoční besídka s koktejlem a vánoční večeří (24.12.), stejně jako několikachodové silvestrovské slavnostní menu s živou hudbou, koktejly a ohňostrojem je již v ceně.

Ostatní

Důležitá upozornění:
• Vstup do wellness zařízení je možný od 12 let.
• Vstup do wellness zařízení a na krytý bazén je dětem povolen pouze v doprovodu dospělé osoby.
• nebude-li objednaný vícelůžkový pokoj nebo pokoj s přistýlkou plně obsazen, nevzniká nárok na prázdná lůžka

Poloha

Čtyřhvězdičkový hotel Karl Schranz se nachází ve slunné a klidné poloze střediska St. Anton a nabízí krásný výhled na kulisu hor. Do centra a lyžařského střediska je to cca 600 m, k dispozici je hote...

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat